Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Juče bio kod teče na slavi, napio sam se solidno i posle me pokupio kolima ortak sa nekom ekipom, pa sam završio u Senjskom rudniku, lol. Bio nekakav dan rudnika ili tako nešto, svirala Galija, puno ljudi je bilo, baš mi je dobar trip bio što smo otišli tamo, volim kad se zaglavi tako van grada u nekom malom mestu/selu.

 

U najboljem duhu ruskih pijanih gifova ovo sam zamislio kao humorističku epizodu gde te neko "pokupi" kolima i "odbaci" pravo u rudnik :)

 

Vruće inače napolju, tako da sam odlučio da doručkujem samo zdravlje i samo lagano - kajmak i pršutu :)

Link to comment
Share on other sites

 Inače sinoć u rudniku sam video ovu mašinu dole sa slike i oduševio sam se, verovatno neka prastara naprava za kopanje iz vremena druge industrijske revolucije, deluje kao neka steampunk mašina iz pakla :)

 

senj.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Да, завршио сам за петнес минута фазон, са све читањем трипова са табле и ручним попуњавањем уплатница. Још ћу помислити да и остале ствари могу тако да се ваде лол!

 

evo info iz prve ruke, vadjenje zdravstvene knjizice isto traje ~15min... i to se najvise vremena provede cekajuci u redu, sam cin izdavanja je 2-3min.. izneverova8

Link to comment
Share on other sites

@vitja

 

posle pisanja prati naravno, ali cinjenica je da je pranje ruku pre pisanja mnogo bitnije iako ovo niko ne radi, imao sam profesorku biologije u srednjoj koja je ovo ponavljala godinama

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Šta je na kraju sa tim novim zdravstvenim, jer ćemo morati da ih vadimo?

 

Plus potpuni hejt na činjenicu da i dalje nisu spojili zdravstvenu, vozačku i ličnu kartu u istu karticu.

 

spojice cim se ova nova pokupuje i zameni.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

nisam nego prenosim voz na drugoga, nemoj da mi kvarite tovar bre !

stvarno ste bre bolidi, kako da se userem lika koji je istetovirao ime klana iz kantera na nogu, dal ste normalni

 

Da to mi je klan  [roflmao]

Edited by uNkindTJM

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

The owner of eight TGI Fridays in New Jersey that were accused of duping customers by serving cheap liquor in place of costlier brands has agreed to pay $500,000 and not contest the charges, state authorities said today.

The franchise owner, The Briad Group of Livingston, also said it would employ a state-appointed monitor through June 30, 2014, to watch over its watering holes and ensure that the restaurants comply with the law, authorities said.

 

Kakva li je kod nas situacija? :)

Link to comment
Share on other sites

 

Kakva li je kod nas situacija? :)

Kapiram da kod nas cak i da oce da prodaju kvalitetan alkohol, a ne verujem da oce niti ih iko kontrolise, ne bi ni mogli jer su uvoznici vec pomesali s brljom pre nego sto je i stiglo do restorana :) a sve to posto je sam proizvodjac sjebao kvalitet robe koja ide na istocno evropsko trziste :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...