Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

рођени, ти причаш о БАНКАМА. они ће то провалити, а онда ће те питати зашто ниси вратио паре, ти ћеш се вадити, али ОСТАЋЕШ ИМ У ЕВИДЕНЦИЈИ, као ПРЕВАРАН КЛИЈЕНТ са све ЈМБГ.

 

Upravo to. A pritom duzan si pare da vratis. I tu nema ocu-necu, nego cim banka zatrazi povracaj novca, bice isplaceno sa tvog racuna. Ako nemas na racunu para, uci ces u nedozvoljeni minus i usrace te zateznom kamatom. I to je to. A ti se pravi i dalje pametan. Ne znam koji si moj trazio nase misljenje, kad si u stvari hteo da cujes svoje iz nasih usta, da ne kazem prstiju.

Link to comment
Share on other sites

рођени, ти причаш о БАНКАМА. они ће то провалити, а онда ће те питати зашто ниси вратио паре, ти ћеш се вадити, али ОСТАЋЕШ ИМ У ЕВИДЕНЦИЈИ, као ПРЕВАРАН КЛИЈЕНТ са све ЈМБГ.

Nisam rekao da cu ih potrositi , neka stoje zasto bi ih prijavio kada bude doslo vreme za to vraticu , a posto su iz stare firme tek njima ne bi vratio na svoju ruku posto su dzukci najveci. Imam drugara jako dobrog koji je sef u banci pa poznaje sistem, i po njegovim recima banka nema nista sa time vec je to greska uplatioca. E sad ako oni ne provale iz firme nece mene banka cimati uopste oni su svoj deo odradili tj isplatili.Sto se tice prevare uvek moze da se otvori racun u drugoj banci,

 

Reci mi druze koji je tvoj problem sa ljudima sa cs podforuma? Posto vidim da za sve kenjas nesto...

 

Nema ocigledno nista pametno da kaze

Upravo to. A pritom duzan si pare da vratis. I tu nema ocu-necu, nego cim banka zatrazi povracaj novca, bice isplaceno sa tvog racuna. Ako nemas na racunu para, uci ces u nedozvoljeni minus i usrace te zateznom kamatom. I to je to. A ti se pravi i dalje pametan. Ne znam koji si moj trazio nase misljenje, kad si u stvari hteo da cujes svoje iz nasih usta, da ne kazem prstiju.

Pitao sam dal je neko imao slicnu situaciju i nista drugo , a onda je pao bespotreban hejt

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Pre par dana mi je neko uplatio 23k minimalac na racun , verovatno se neko zajebao , ne verujem da su iz prosle firme jer nikada ne uplacuju 3-4 dana pred kraj meseca :D Eh sad ja sam te pare podigrao , legle su mi ko budali samar , pa ako je neko strucan po ovom pitanju ili je imao slicnu situaciju neka se javi , da li mogu da me cimaju za ovo , realno nije moja greska , ni ako potrosim pare :))

 

 

Nisam rekao da cu ih potrositi , neka stoje zasto bi ih prijavio kada bude doslo vreme za to vraticu , a posto su iz stare firme tek njima ne bi vratio na svoju ruku posto su dzukci najveci. Imam drugara jako dobrog koji je sef u banci pa poznaje sistem, i po njegovim recima banka nema nista sa time vec je to greska uplatioca. E sad ako oni ne provale iz firme nece mene banka cimati uopste oni su svoj deo odradili tj isplatili.Sto se tice prevare uvek moze da se otvori racun u drugoj banci,

 

 

Nema ocigledno nista pametno da kaze

Pitao sam dal je neko imao slicnu situaciju i nista drugo , a onda je pao bespotreban hejt

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Reci mi druze koji je tvoj problem sa ljudima sa cs podforuma? Posto vidim da za sve kenjas nesto...

ma nema problema, malo vozimo masu tovarimo ljude, izigravamo hejtere, glupi bokser zajebava glupe kanterase sve je kul mir u svetu

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

nisam nego prenosim voz na drugoga, nemoj da mi kvarite tovar bre !

stvarno ste bre bolidi, kako da se userem lika koji je istetovirao ime klana iz kantera na nogu, dal ste normalni

Edited by Ћела
  • Upvote (+1) 2

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Juče bio kod teče na slavi, napio sam se solidno i posle me pokupio kolima ortak sa nekom ekipom, pa sam završio u Senjskom rudniku, lol. Bio nekakav dan rudnika ili tako nešto, svirala Galija, puno ljudi je bilo, baš mi je dobar trip bio što smo otišli tamo, volim kad se zaglavi tako van grada u nekom malom mestu/selu.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...