Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

skoro sam cuo da ce poceti da jure sve koji su registrovali motore samo do 2k kubika, kao i one koji registruju na invalide ...

 

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/556909/RASKRINKANI-Smanjivao-kubikazu-BMW-vozilima-da-bi-se-jeftinije-registovali

 

jeste da je jedan slucaj ali izgleda da su poceli i time da se bave

 

jel zna neko ove primere tj sta se desva posle sa ljudima koji su registrovali svoja kola na manju kubikazu :D?

Link to comment
Share on other sites

svakako je jednostavnije i bezbednije da lopovi samo odaberu auto na nekom drugom parkingu u blizini koji nema sigurnosne srafove nego da se bakcu sa njima, tako da bih rekao da su odlicna investicija i da su sanse da vam se ovo desi u promilima ako ih imate....pogotovo imajuci u vidu sto skidaju random celicne felne

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

i čuje se, ali to je sve ono što su već ljudi pomenuli. sa druge strane, to izgleda nije neki problem pošto recimo nekome odnesu auto pod prozorom tako što ga ubace u neki kamion a podignu dizalicom (živ slučaj forumaša kojeg poznajemo).  šta je onda "samo" skidanje felni. Izgleda da narod baš "čvrsto spava" ili su u onom fazonu koji je kruko pomenuo "a, obijate? vragolani jedni".

Link to comment
Share on other sites

killy uzivo treba 10 sekundi i jednom da ga klepi necim.. ok ovima kojima auto stoji u garazi ili ispod prozora.. koliko ljudi po bg-u parkira tako? i koliko njih kad vidi da neko kopa oko auta pridje i krene sa spikom "a jel ste vi vlasnik tog auta?"

ja sam svoj auto morao da obijam ofingerom jer sam krele zalupio vrata sa kljucevima unutra.. u sred bela dana, ma niko me nije ni pogledao a kamoli pitao nesto.. prodju, gledaju,pogledam i ja njih.. i nastave dalje. jedan je prokomentarisao nesto u fazonu "sta bi?" .. "zalupih vrata sa kljucem unutra" ... i produzi dalje... tako da jedino ako bas vlasnik naleti ili neko bas blizak.

Link to comment
Share on other sites

kod mene je parking građen po nekim zastarelim standardima širine, toliko su uska mesta da je u auto lakše ući kroz šiber nego kroz odškrinuta vrata, mislim da je to najbolje obezbeđenje od skidanja točkova. nema dovoljno prostora da im priđu i rade...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6144314/bmw-x6

 

toliko retko ko iskreno ostavi ovu kilometrazu, jos kad je X6 u pitanju (pozdrav za Marinicu)

 

da li uopste postoji sansa da neko da 24 hiljade evra za nesto sto je preslo pola miliiona kilometara


ima i ovo cudo

 

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/6508972/volkswagen-up

 

255 000 za 2 godine = 10, 625K KM mesecno u ovom govancetu ~355km svaki dan od kad je kupljen

 

kako posle covek da kupi bilo sta polovno


kada ljudi oru njive sa automobilima

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...