Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Od danas će se i kamiondžije koje dolaze iz pravca Niša a idu ka Zrenjaninu ili Pančevu usmeravati na novu tranzitnu trasu preko Pupinovog mosta.

 

Pupinov most će rasteretiti sledeće saobraćajnice: Bulevar vojvode Mišića, Savsku, Karađorđevu, Bulevar vojvode Bojovića, Mije Kovačevića, Ruzveltovu, Dimitrija Tucovića, Batutovu, Bulevar kralja Aleksandra, Gospodara Vučića, Vojislava Ilića i Vladimira Tomanovića

 

Na Saobraćajnom fakultetu ocenjuju da bi vozači u centru mogli konačno da prodišu.

- Teška teretna vozila pravila su stravična zagušenja, a predstavljala su i opasnost - kaže Dalibor Pešić sa Saobraćajnog fakulteta.

 

 

Šta mislite, hoće li stavano da bude malo lakše i prohodnije kroz centar? :)

Link to comment
Share on other sites

Kroz centar sumnjam, ali neke saobracajnice sigurno hoce biti prohodnije, tipa potez kojim oni zaista i prolaze - Autoput, Bogoslovija, Pancevac, mozda i deo 29. Novembra. Ne znam koliko njih ide trasom Autoput, Mostar, Zeleznicka, Savska, Karadjordjeva pa dalje Pancevac, ali mozda i tu bude malo manje guzve. S tim da mislim da ce kamiondzije malo da pizde jer imaju da voze fazon duz cele obilaznice pa nazad na taj most, sto je vise od 50 km racunajuci od Bubanj Potoka do recimo Kovilova, dok su ovako imali fazon 25km. A posto nije uradjen onaj deo obilaznice od Bubanj potoka do Orlovace i tamo je dosta cesto guzva sada. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Nisi lepo procitao, napisao sam za tu trasu da ne znam koliko njih ide i da je moguce da ce se malo smanjiti tu. Kamioni kada idu sustinski idu ovim pravcem Autoput, Bogoslovija, Pancevac, a to ce rasteretiti samo ljude koji prolaze Bogosloviju i petlju bas kod Pancevca, to nije bas centar grada po mojim nekim merilima. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

lambo hurracan mi je ipak bolji izbor nekako...

 

enihau,

 

Honda NSX 

twin-turbo V6 550 KS 3 elektromotora 4WD

 

Acura-NSX_2016_photo_01.jpg

 

Acura-NSX_2016_photo_06.jpg

 

Acura-NSX_2016_photo_08.jpg

 

 

Mercedes C450 AMG

model između C400 i C63 AMG, sa poznatim 2,0 turbo 367 KS motorom, jako pametan potez. "Dovlamobil" approved!

 

Mercedes-Benz-C450_AMG_4Matic_2016_photo

 

Mercedes-Benz-C450_AMG_4Matic_2016_photo

 

 

Chevrolet Volt

GM ne odustaje od projekta Volt - ulažu u gomilu novih stanica za punjenje, prave moderniji i jeftiniji automobil, sada u kombinaciji sa 1.5-litarskim benzincem može i do 1600 km bez punjenja. Manje od 9 sek do stotke, možei do 80 km da pređe samo na struju.

 

Chevrolet-Volt_2016_photo_01.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...