Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to je jedna od onih stvari na koje se navikneš kad ideš često nekom rutom - slično kao kada iz Braće Jugović malo "zavijaš" tamo na levo kod Doma Vojske i apsolutno uvek onaj iz leve trake seče i uđe u desnu (da bi nastavio pravo kroz Braće Jugovića) bez ikakvog migavca ili naznake da će to da uradi. Više ni ne vredi svirati u takvoj situaciji :)

Link to comment
Share on other sites

Zbog velike brzine kretanja automobila na autoputu, takve vozačke greške mogu biti fatalne. Dvadesetpetogodišnja Belgijanka koja je neoprezno pokušala da se isključi sa autoputa presecajući dve srednje trake iza kamiona koji joj je zaklanjao vidno polje, izazvala je težak saobraćajni udes u kome je preživela pukom srećom.

Snimak nesreće je uznemirujući, ali poučan za sve vozače koji imaju običaj da izvode slične manevre na autoputu:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cek, ali te varijante personalizacije su za Evropu, kod nas kapiram da ce da kostaju Boga oca pa nece niko ni uzimati, a pitanje i da li ce se uopste nuditi. 

 

Sta znam, meni je bolja od prethodnog modela, generalno VW, a i Fabia tu je u klasi u principu unutra bolja nego konkurencija sto je po meni sasvim ok jer ti je to i najbitnije kod kola. Ako zadrze sadasnju cenovnu politiku za novi model, a kapiram da hoce, imace jakog konkurenta u tom segmentu. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ja ne kapiram sta je problem ako je tvrda plastika.. za volan i menjac obicno ima da se doplati kozni paket.. za ostalo ja pipam samo kad treba da se obrise, nikad ne spavam na tome xD

or am i missing something?

 

Pricas sa likovima koji se loze na skodu, logika je otisla iz zgrade odavno.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

zanima me kako izgleda ta prednja maska kada nema ovaj bolero touch, sta se desava tada tu ?

ove sa slike su u full opremi a do sada bolero nije isao cak ni u elegance opremi nego se dokupljivao (ako je uopste postojao kao dodatna oprema za fabiu), tako da sumnjam da ce ovde biti kao neka osnovna oprema.

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Honda tokom 2015. godine prestaje sa proizvodnjom evropskog Akorda, bez nove generacije koja će ga zameniti.

Imajući u vidu da nemaju ni u planu novi model u ovom segmentu, realno do 2018. nema šanse da vidimo nešto što bi ličilo na naslednika aktuelnog Akorda, barem što se evropskog tržišta tiče.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Kad već gledamo u ovog Mustanga

 

Pre neki dan sam bio do neke firme u Sinjskoj (kod autoputa i plavog mosta), prolazim tom uličicom i vidim otvorena neka veća garaža. I imam šta da vidim unutra - lik glanca nekog Mustanga kao ovaj sa snimka al plavkaste boje, pored kog je tu bilo još 2 kupea Mustanga iste generacije, AC Cobra, neki Merc limo stari i nešto tipa Ford T-model, baš staro. I sva vozila u vrhunskom stanju! Stajao sam nasred ulice sa kolima jedno 10 min i gledao. My God.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...