Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

On 8/30/2022 at 10:52 AM, Zwerko said:

Za osiguranje ne znam, ali znajuci nasu drzavu iskreno ne verujem, ali za ovo za Tehnomaniju sam 100% siguran da ne mozes da dobijes povrat 🙂 

Pa Tehnomaniju sam naveo kao primer upravo zato što sam i ja siguran 100% da ne može, ali hvala ti što si mi objasnio 😄

9 hours ago, Lucky said:

ima nade togfu!

Opa, videćemo šta će se dešavati, da li ću dobiti obavijest u vidu SMS poruke da treba da im pošaljem račun za uplatu!

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

https://www.b92.net/automobili/vesti.php?yyyy=2022&mm=09&nav_id=2206421

Quote

Kineski proizvođač automobila Geely i naftna kompanija trenutno pregovaraju o preuzimanju dela Renaulta, prema izvorima bliskim francuskom automobilskom divu.

Renault planira da svoje poslovanje podeli u dva dela, jedan će se baviti razvojem motora s unuitrašnjim sagorevanjem, dok će drugi biti zadužen za električna vozila.

Kineski Geely je zainteresovan za preuzimanje dela kompanije za razvoj motora na fosilna goriva, ali za sada se Renault i Geely nisu izjasnili po tom pitanju. S druge strane, Nissan, koji je dugogodišnji partner francuske kompanije, nije zainteresovan za ulaganje u razvoj benzinskog i dizelskog Renaulta.

 

Link to comment
Share on other sites

Reki kupio si odličan auto, još jedna potvrda je stigla!

Sipam gorivo u Vranju, odlazim da platim. Vraćam se nazad, neki lik kez od uveta do uveta u nekom tipa Espaceu ili Pikaso citroenu tako nešto stoji iza čeka red za gorivo, žena deca itd. Ja prilazim kolima, on otvara prozor

  • On: Honda a?
  • Ja: (pogledam ka svojim kolima, jeste, i dalje je Honda) ... ... da?
  • On: ODLIČAN IZBOR!
  • Ja: Hvala!
  • On: Jel 2.0?
  • Ja: Jeste!
  • On: Svaka čast!
  • Ja: Hvala!

:)) 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Lucky said:

Reki kupio si odličan auto, još jedna potvrda je stigla!

Sipam gorivo u Vranju, odlazim da platim. Vraćam se nazad, neki lik kez od uveta do uveta u nekom tipa Espaceu ili Pikaso citroenu tako nešto stoji iza čeka red za gorivo, žena deca itd. Ja prilazim kolima, on otvara prozor

  • On: Honda a?
  • Ja: (pogledam ka svojim kolima, jeste, i dalje je Honda) ... ... da?
  • On: ODLIČAN IZBOR!
  • Ja: Hvala!
  • On: Jel 2.0?
  • Ja: Jeste!
  • On: Svaka čast!
  • Ja: Hvala!

:)) 

man of culture!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...