Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja da pitam koja je ovo veličina automobila? ne kapiram uopšte više te podele a slike mi nisu baš dobar pokazatelj?

jel ovo sad u onoj klasi "najmanji gradski suv" ili kako to već zovu? kao tipa juke ili ona karoq ili kako se zove škoda - pošto i taj t-roc nisam siguran da znam jel najmanji ili nije, pošto sad ima i onaj Tiago ili Taigo ili kako se zvaše 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Lucky said:

pošto sad ima i onaj Tiago ili Taigo ili kako se zvaše 🙂

sad si me podsetio na jednu zanimljivu informaciju koju sam čuo pre par meseci u nekom yt testu ovog modela.

VW Taigo i VW Polo imaju potpuno ista vrata, kakav carski način da se uštede neki novci 🙂 Naravno svi znamo da su majstori kad je u pitanju šerovanje delova kroz više modela, posebno volani, prekidači itd, ali ovo je next level

Volkswagen-Taigo-2022-1024-49.jpg

Volkswagen-Polo-2018-1600-39.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

manimo se sranja, stigo novi Pagani! 

C8 je bila Zonda, C9 je Huayra a novi C10 će biti - Utopia

zasto Utopia? zato što ima lagani, tradicionalni setap sa V12 atmosfercem i sedmostepenim manuelnim menjačem. kažu da je Horacio gledao da ponudi ono što njegovim kupcima fali u domenu supersportskih automobila, realno, fali im da auto ne bude hibridno-elektro hajtek sranje 👍

meni je lično najzanimljivije ovo - 6,0 bi-turbo V12 864 KS 1100 Nm prolazi nove EURO6+ norme, a posebno se hvale što prolazi i norme izduvnih gasova za kaliforniju, koje su poznate kao najrigoroznije trenutno 👍

Pagani-Utopia-2023-800-01.jpg

Pagani-Utopia-2023-800-06.jpg

Pagani-Utopia-2023-800-0f.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

ni meni nikad ovi pagani automobili nisu bili nešto, ali ovaj najnoviji mi je možda i najružniji lol.

al' dobro, ima čovek tipa 200 kupaca koji će platiti par miliona evra i da sutra izbaci auto u obliku govneta (na stranu performanse naravno, koje su uvek bile glavna stvar kod ovih automobila).

Link to comment
Share on other sites

KUPIS TONALE URADIS MU STAGE 3 I BUDE SVE ISTO ZA 360000 EUR MANJE

NENENE CEKAJ

KUPIS POLOVAN STELVIO KVADROFOLJO I NJEMU URADIS STEJDZ 3 I BUDES FAZON DRUGI COVEK NA MESECU SVE ZA 280000 EUR MANJE PARA!! 

nisam gore napomenuo za ferari - startna cena je oko 400k eur 💶 

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dovlagsi said:

KUPIS TONALE URADIS MU STAGE 3 I BUDE SVE ISTO ZA 360000 EUR MANJE

NENENE CEKAJ

KUPIS POLOVAN STELVIO KVADROFOLJO I NJEMU URADIS STEJDZ 3 I BUDES FAZON DRUGI COVEK NA MESECU SVE ZA 280000 EUR MANJE PARA!! 

nisam gore napomenuo za ferari - startna cena je oko 400k eur 💶 

phe, onda još više ima smisla!

zar nije onaj lambo oko 200k? urus beše? pa pre bih njega kupio nego ovo za 400k

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...