Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

6 hours ago, Lucky said:

u taj baš fino izgleda, ima jedan komšija ovde.

možda i poslednji da kažemo normalno izgledajući bmw nakon što su krenuli sa onim grozotama kasnije.

i dalje se prodaje takav, to je standardna trojka. svinjica je serija 4, to ti je kao kupe varijanta trojke

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 hours ago, Dule_smor said:

Jbte jos ce da ispadne da su doktori u Njemacke burzuazija, a mi u stvari sirotilja u poredjenju sa IT!

pazi, činjenice tako govore, ja ne vidim IT-jevce da se hvale bmw 3kom i audi a7 ili šta već ono bilo ne znam!

ja ovde kačim slike smarta, doduše ja nisam ni IT-jevac pravi.

ovaj hajli i ostali ni ne kače oni ni kola nemaju!

8 hours ago, Johnn1e said:

Ni peticu nisu dirali, videcemo za sedam godina kad dodje novi facelift.

ah, nijesam znao.

1 hour ago, dovlagsi said:

i dalje se prodaje takav, to je standardna trojka. svinjica je serija 4, to ti je kao kupe varijanta trojke

aha, videh sad to morao sam da izguglam da vidim šta je i kako je. 

ta četvorka je baš krš, trojka je fina i dalje. pogledao sam odmah i ostale klase, ona sedmica je kao neki tenk.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Lucky said:

pazi, činjenice tako govore, ja ne vidim IT-jevce da se hvale bmw 3kom i audi a7 ili šta već ono bilo ne znam!

ja ovde kačim slike smarta, doduše ja nisam ni IT-jevac pravi.

ovaj hajli i ostali ni ne kače oni ni kola nemaju!

ITevci su pametni, njih ne zanimaju liabilities, samo assets! They be in money makin biznis!

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dovlagsi said:

doktori znaju da se ne može bez njih pa ih bole baš dupe, rasipaju se! 

ima i tu istine!

13 hours ago, Johnn1e said:

ITevci su pametni, njih ne zanimaju liabilities, samo assets! They be in money makin biznis!

odoh kupiti električni trotinet onda, to videh da ti IT-jevci vole!

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, FATA said:

Moras da ispunis 2 uslova... Da patis od kompleksa i da dolazis sa sela! Meni deluje da ne ispunjavas uslove! 😁

phe, pa šta da vozim onda!

ne smem smarta kažu mi ovde da sam gej, za električni skuter mora kompleks - ništa bez golfa vidim ja!

Link to comment
Share on other sites

valjam se od smeha na kampanje marketinga januara u srbiji 🙂  već smo pričali o vanji i extreme intimo pa je bilo ono za onu knjigu neku, pa raspali telenor sa novim imenom i onda i ovaj vrh od sixta :))

FKgUgB5XsAgbfhD.jpeg

Screenshot 2022-02-02 at 11.49.23.png

mislim, ako ništa drugo moram da priznam da su jedan kroz jedan naboli target grupu - lika koji bi od Sixt rentirao Jaguar da ide na Kop :)))

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Zwerko said:

Meni ova kampanja deluje da je idealna za tu target publiku, oni će se sigurno poistovetiti! S tim da ovi drugi bezveze hejtuju 🙂

ovo sa tigrom i to kul, ali ovo sa predatorom mi je ipak malo na granici jer odma je konotacija neki seksualni predator, neka pedofilija nešto, makar meni.

plus, zadnje sedište, odma' više vuče na decu neku, valjda suvozačevo sedište majku mu, ali kapiram to ne bi mogli lepo da uklope u rečenicu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zwerko said:

Pa nećeš valjda da spopadaš ribu na suvozačkom sedištu? Pa za to služi valjda to zadnje sedište iznajmljenog jaguara?!?!

 

sve tačno, ali ovo mi je nekako prva asocijacija bila, ono, kombi sa "free candy" 🙂

da su stavili "plen sam prelazi na zadnje sedište", e to je već poruka kakvu bih voleo da su napravili! 🙂

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, togFU said:

ne znam u kom smo tačno topicu disktutovali o smartu, možda je i ovaj - u svakom slučaju jedan poyy za @Lucky Lusi

 image.png.7fda9d3092aba18babd1d95c55e3544d.png

opa idemo!

neko voli sivu boju smarta očito.

da nije ovog nakaradnog najnovijeg smarta na slici bila bi čista pobeda! imam ja negde sličnu samo moram da je iskopam jednom!

Link to comment
Share on other sites

On 1/29/2022 at 10:32 PM, Lucky said:

pazi, činjenice tako govore, ja ne vidim IT-jevce da se hvale bmw 3kom i audi a7 ili šta već ono bilo ne znam!

ja ovde kačim slike smarta, doduše ja nisam ni IT-jevac pravi.

ovaj hajli i ostali ni ne kače oni ni kola nemaju!

ah, nijesam znao.

aha, videh sad to morao sam da izguglam da vidim šta je i kako je. 

ta četvorka je baš krš, trojka je fina i dalje. pogledao sam odmah i ostale klase, ona sedmica je kao neki tenk.

hajli se počastio prošle nedelje sa A200 AMG style kao neko prelazno rešenje za sledeće 2, 3 godine, dolazi negde u junu / julu 🙂

  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Highl1 said:

hajli se počastio prošle nedelje sa A200 AMG style kao neko prelazno rešenje za sledeće 2, 3 godine, dolazi negde u junu / julu 🙂

bravo hajli samo ono naše!

rln, ta A klasa mnogo lepo izgleda u ovoj generaciji pa čak i onoj prethodnoj u odnosu na ostale klase, nekako više je "moderna" dok su ove druge više tradicionalne i donekle idu kao "penzionerskim" 🙂

i dobar je i iznutra, i ceo onaj ekran veliki i tako to, baš su ga lepo spakovali.

u sreći da te služi!

kako bre u junu julu? nov, pa se toliko čeka isporuka?

a zapravo sam došao da okačim ovo, pa je sad malo truba :))

Quote

 

Нафта је на светским берзама све скупља. Барел је догурао до 93 долара, и још ће поскупети – показују прогнозе. То се брзо пресликава и на цене на пумпама. Литар најпродаванијег евродизела, 17 динара је скупљи него у септембру, а бензина десет.

На пумпама у Србији литар бензина кошта до 170 динара, док за квалитетнији дизел треба дати и 187 динара. И течни нафтни гас за аутомобиле већ је достигао сто динара. Највише негодују они којима посао зависи од аутомобила.

 

 

 

 

1 hour ago, togFU said:

Evo još jedna SMART fora, pod nazivom "parkiraću ovako na sred parkinga, pošto sam mali skoro kao stub možete svi da me obiđete"

 

nešto ne radi embed!

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Lucky said:

bravo hajli samo ono naše!

rln, ta A klasa mnogo lepo izgleda u ovoj generaciji pa čak i onoj prethodnoj u odnosu na ostale klase, nekako više je "moderna" dok su ove druge više tradicionalne i donekle idu kao "penzionerskim" 🙂

i dobar je i iznutra, i ceo onaj ekran veliki i tako to, baš su ga lepo spakovali.

u sreći da te služi!

kako bre u junu julu? nov, pa se toliko čeka isporuka?

a zapravo sam došao da okačim ovo, pa je sad malo truba :))

 

nešto ne radi embed!

Da, nov, i još je ovo dobra isporuka, nekih 4-5 meseci. Bilo bi i pre, ali sam birao neke nestandardne stvari tipa panorama, Distronic i sl

i hvala! 🙂

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...