Jump to content

StarWars - fully operational battlestation topic


SIN

Recommended Posts

Dakle - losi momci se zovu The First Order a dobri momci su the Resistance. Glavni negativac mnogo lici na Darth Revana iz KOTOR igara. Revan je cuven po tome sto je kontrolisao i light i dark side. Ako naprave od Luke-a tu abominaciju ima da popizdim. Other than that, trejler je izvanredan. Ovo je za nas matore prdonje super jer se povezuje sa starim filmovima. Onaj Luke-ov govor je bio prava stvar na pravom messtu. Svi ocekujemo u stvari njegovo dete ili necaka i sta ce ono biti u poretku stvari. Luke je meni potreban za ulogu yode - ucitelja i mastera sile. Ali ovaj kraj je potpuni win za nas matore. Han i Chewie. UF - ima da se kampuje pred bioskopom za premijeru.

Link to comment
Share on other sites

Interesantno da niko nije pomenuo (ili bar ja ne videh) prakticno sada vec najavljeni za 2016. Star Wars Anthology: Rougue One

 

U pitanju je spinoff serijal koji se ne nadovezuje na glavnu pricu, a konkretno ovaj deo se bavi detaljima izmedju epizode 3 i 4, kada pobunjenici idu da ukradu planove za Zvezdu smrti. Mene samo brine da ce Dizni da krene da stanca SW filmove kao Avendzerse i da ce to da se pretvori u potpuni pakao pod dirigentskom palicom JJ Abramsa. Takodje je vrlo primetno da nigde vise nema "vracanja" na stil i dizajn letelica, gradova i svega ostalog iz prve tri epizode vec se apsolutno sve vraca na druge tri epizode pretpostavljam s idejom da se dodvore nama matorijim fanovima jer je ovim novim klincima ionako svejedno. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

1 . Mene samo brine da ce Dizni da krene da stanca SW filmove kao Avendzerse i da ce to da se pretvori u

2. potpuni pakao pod dirigentskom palicom JJ Abramsa.

3. Takodje je vrlo primetno da nigde vise nema "vracanja" na stil i dizajn letelica, gradova i svega ostalog iz prve tri epizode vec se apsolutno sve vraca na druge tri epizode pretpostavljam s idejom da se dodvore nama matorijim fanovima jer je ovim novim klincima ionako svejedno. 

 

1. Ovo se već dešava, paralelno sa e7 pokrenuta je predprodkcija za e8 i 9, solo filmove o hanu, bobi, jodi i tetki niena nunba (ovo možda ne), ali atm razvijaju bar 8 sw filmova.

2. Nope, jj je tu samo on a per film basis, glavna osoba koja vuče konce je kathleen kenedy (kao što je kod marvel cinematic universea kevin feige)

3. Not really, sve što ti se svidja jer liči na e4-6 je jj being a fanboy, tržište ide tamo gde su novci

 

Sve u svemu, treba uživati u filmovima ako su dobri, ali i hejtovat ako zaslužuju, svako ko ceni sebe trebalo bi da odavno nema onu dečju privrženost SWu nakon svega što nam je george uradio. =o)

Edited by Kole
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

4, 5, 6, 4, 5, 6, 4, 5, 6, 2, 3

Edited by shw.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

86%, za tren sam pomislio da sam najveci geek :D

Ali stvarno ima pitanja koja su bas wtf xD

Kylo Ren mi deluje meh bez maske

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...