Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ako ste se pitali zasto je Dakiju skup benzin :tf:

Slikao danas ovu caletovu antikvitet utoku lol Ujak(moj, ne caletov) mu je poklonio, a on je dobio od nekog njegovog drugara koji ima ne zna ni ujak kako(znaci maznuto), a navodno je pripadao nekom zandaru iz perioda pre 1. svetskog rata.

Jel zna neko koji je ovo model?

x74nR.jpg

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Малопре (пре 4 сата) ме исцимао лик на семафору са мотором да дунемо мало траве. Лик иде из Ниша до Швице без стајања, само прави паузе да сипа гориво и каже, не воли сам да дува вутрицу. Каже код њих дозвољено 5 грама да имаш код себе. [jupi]

Фор д рекорд, одлична Швајцарска вутра.

Link to comment
Share on other sites

Celu noć sam spremao govinjvo sranje od metodike nastave, gomila statuta, planova i programa, metoda... nije mi jasno kako u jednom trenutku ne pomisle na samoubistvo oni koji pišu onako suvoparna i dosadna sranja, naprotiv, oseća se nekakvo ushićenje i [korey]titranje duha[/korey] pisca u tim redovima, stil pisanja kao da poručuje da oni uživaju dok pišu one nebuloze čiji je cilj da nauče nastavnike kako da gradivo bude jasno i razumno ispričano, a pritom sam taj priručnik je skup nezgrapnih definicija i udju-izadju pojmova.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

lolo

Ukoliko želite 100% vernog partnera možda bi trebalo da se "zabavljate" sa kojotom. Naime, nova studija tvrdi kako su ove životinje apsolutno monogamne.

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2012&mm=10&dd=01&nav_id=647614

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@all : 6 pakli davidov golda su dnevno 1200 dinara, puta 30 dana da tako racunamo, ispada 36000 din :) Sto je mnogo mnogo je. Zaokruzio sam ali opet ne umanjuje tugu bacanja para na djubre. Sa danasnjim poskupljenjem ta cifra ce biti jos vec jer te iste cigare od danas kostaju 220 din.

~~

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...