Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

@svičer

Jebem li ga, tako sam pokupio, i tako mi ostalo za sva sranjca koja od jednog ulaza/izlaza prave više ulaza/izlaza, ili jednu vrstu ulaza/izlaza menjaju za drugi ulaz/izlaz.

Hvala Igore, izbacujem pivo! Nije žurba, i ja sam u pregužvi nekoj. Vratiću ti ga čim se budem iselio iz doma :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Na poslu, nisu studenti džabalebaroši ko mi.

Elem, sanjao sam ekstremno čudan san, vezan za rur. Neko od forumaša je postao serijski ubica i ubija ostale forumaše irl, na forumu vlada opšta paranoja, a po ulici zaziru forumaši od svakog ko nosi rur maju (što i inače rade, heee :D), probudio sam se baš u vreme kada je trebalo da otkrijem ko je ubica :(

  • Upvote (+1) 2

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Čitam neku vest na index.hr i izađe mi u arhivi sa strane ovo http://www.index.hr/...ika/632886.aspx

Upitan je li znao da su se na strani ABiH borili i mudžahedini, Van Lynden je rekao da nijednog nije vidio, iako je za to čuo. Međutim, dodao je kako je na jednom položaju bosanskih Srba zatekao Japanca, koji mu se predstavio kao "japanski četnik".

Srbija do Tokija! :D

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sad gledam na tv-u snimak sa nekog skorašnjeg zasedanja parlamenta gde lik iz DSS-a smara Dačića i ovaj izlazi za govornicu i kaže nešto na fazon: "oni koji me poznaju znaju da nikad nisam bio pijan i da ne konzumiram alkohol." [roflmao]

inače, ubija me alergija, moraću na ispitivanja, al' mrzi me do jaja :/

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

neka potraje jos oktobar, samo jos oktobar, ne mora ni prelaza da bude, nek odma bude -10c, ali u novembru :)

Bar i pola novembra ..Ja sam kupio drva ali jos ne dam da se dovezu kuci,sve se nadam da necemo morati jos da lozimo..Jbte prosle godine sam kupio 15 metara drva negde u julu mesecu a zena cim je pala temperatura na 18-19 stepeni pocela da lozi,ja ispizdeo..Za sada ne dovozim jos ali redovno pratim prognozu pa cim budu najavili malo jace zahladjenje ja cu zvati coveka da doveze,(naravno sve je iseceno i odvojeno,to mi je dobar prijatelj inace)..Ne vredi jbte..pukao sam prosle godine 15 metara drva odmah u startu + 3 metra naknadno i + 3 tone uglja ,idemo good weather o/ ..

Edited by Astora
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...