Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

sad ce doci Igor da ti kaze par reci u vezi svezeg hladnog mleka

Pa ne bi trebalo. Covek je rekao da pije jer mu prija, a ne jer misli da je zdravo. Isto tako ljudi piju 'ladnu kolu jer im prija, pivo, itd...

E da je rekao pijem mleko, totalno je zdravo i Dr Feelgood bi preporucio isto, e onda bi Igor imao sta da kaze!

Link to comment
Share on other sites

zvuci jadno ali sam izgubio crnu torbicu u kojoj sam imao kljuceve od kuce, licnu kartu i sva dokumenta od kola

cenim da je ispala iz kola oko beogradjanke/skc-a kada je keva izlazila, posto sam bio u kolima sve vreme od kuce do tamo i nazad

znam da su sanse 0.0001 % igor mitrovic pise svuda..

sad idem tamo da se vratim da gledam po parku da neko barem neki dokument nije ostavio negde

Link to comment
Share on other sites

zvuci jadno ali sam izgubio crnu torbicu u kojoj sam imao kljuceve od kuce, licnu kartu i sva dokumenta od kola

cenim da je ispala iz kola oko beogradjanke/skc-a kada je keva izlazila, posto sam bio u kolima sve vreme od kuce do tamo i nazad

znam da su sanse 0.0001 % igor mitrovic pise svuda..

sad idem tamo da se vratim da gledam po parku da neko barem neki dokument nije ostavio negde

Torbicu kazes?

Link to comment
Share on other sites

kili druze :)

Moj burazer od strica, doaso 1992 u bg iz sarajeva. Do 1998 nije mogao da dobije licnu kartu jer nema nekretninu u srbiji, a ne moze da ima nekretninu jer - nema LK :)

I 1998 ili 9 dobije licnu kartu, i odemo da pravimo proslavu na splav DZOKER na savi (tu je negde sad buda onaj i to), i urokamo se ko letve. I krene "dont look back in anger" i krene on da peva i djipa, i fala bogu cela torbica sa LK i jos stvari upadne u savu :)

Tako da opusti se, jebes dokumenta ;)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pa zato što astora večito potencira na tome kako ima dobru duši i kako bi pomogao. mislim, ja stvarno verujem da je astora duša od čoveka ali malo malo pa napiše post "idem ja tako danas ulicom i spasim 10 života kknp" :)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

pa zato što astora večito potencira na tome kako ima dobru duši i kako bi pomogao. mislim, ja stvarno verujem da je astora duša od čoveka ali malo malo pa napiše post "idem ja tako danas ulicom i spasim 10 života kknp" :)

па матори, човек је ватрогасац, то је његов драјв, јебига. ја то разумем и не смета ми.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Znate sta je kul? Spor dan na poslu, zavaljen u fotelju cekam 7-cu, citam RPG deo foruma ali necro mode, witcher 1, DAO, itd ..

G jos nije bio ozenjen :)

voodoo je objasnjavao ljudima kako da ukljuce direct u driverima/opciji/negde to i radi 20% brze

Rejz se summonuje na svakom topiku samo da kaze: xxxxxxxx.iso -rlslog, skidrow, reloaded ...

Jokker se zvao Crno sunce :)

Pekar i G mrze pogled uz treceg lica

i tako ... kad ce kraj smene :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...