Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Толико труда и онда минут пире убациш фуј :)

A moram tako,dug mi je proces da perem krompir pa da se prokuva pa guljenje pa miks sa mlekom..i sve ostale djakonije..ovako ga bacim oko 15:10 na kuvanje i taman bude lepo topao kad zena dodje kuci....Naravno,necu sjediniti sve u jedno..a zaboravio sam da dodam da uz sve ovo idu i barene testenine. :)

Link to comment
Share on other sites

Переш кромпир ? :) Ја га само плакнем да не буде блатњав ставим у експрес лонац шишти 10 минута и после га огулим и то је то :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

кувате кромпир са љуском?!?!!

тако кувам само за салату, иначе га огулим пре него што га ставим да се кува, кад правим пире.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

подршка брату ватрогасцу што хоће да орасположи жену!!!!

Трокти је Србијанац, али није Србин!

да, смарају га сви који нису из његовог села!

Ја га тако спремам :) После га ољуштим за секунд :)

мени се чини да је брже оном "љуштилицом" огулити га док је свеж. фркете-фркете, све је у зглобу и пљус, ољуштим га за час.

:)

који смо цареви!!!

:))))

  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Hvala na podrsci :* ..

on trenutna tema krompiri :D ...Ja sam par puta gulio krompir pre kuvanja i primetio sam da se krompir raspadao u serpi prilikom kuvanja,dok je situacija sasvim drugacija kad ga stavim da se bari bez ljustenja.....Moram da begam u radnju,zaboravio sam senf da kupim aaa

Link to comment
Share on other sites

Hvala na podrsci :* ..

on trenutna tema krompiri :D ...Ja sam par puta gulio krompir pre kuvanja i primetio sam da se krompir raspadao u serpi prilikom kuvanja,dok je situacija sasvim drugacija kad ga stavim da se bari bez ljustenja.....Moram da begam u radnju,zaboravio sam senf da kupim aaa

мислим да то има везе са врстом кромпира, а уз то, кромпир се не баца цео да се кува, кад је ољуштен свеж, већ се ишчетвори, па се још брже скува. посоли се и вода, која ем посоли и кромпир, ем убрза кључање.

:))))

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

само прави мушкарци се не стиде свог кулинарског знања!!!!

да видиш тек како спремам бећар паприкаш, па то ни једна жена не може. учио сам од ћаће!

па нисам сакат да ћу да умрем од глади ако нема неке жене да ме нахрани.

него, Немке, јеси ли усисао данас, јуче?

:)))))))))))))

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

E jedino becar paprikas nisam spremao od klope :( ...Znam da je isuvise jednostavno ali ja se ipak jos nisam usudio da ga spremim,to mi je inace jedno od omiljenih jela..njam njam :D....Ja se bogami ne stidim svojega kulinarskoga znanja,cak sta vise kad zena nije tu uzmem pa malo pospremim kuci ..cisto eto da se pomogne :D .. (Nisam papucar),samo volim da mi bude prostor uredan..

A sto se tice jedno od zahtevnijih jela koje sam spremao,pa to je bio srneci paprikas...Dobrano sam se namucio da ga spremim,ali ukus je bio na kraju fenomenalan...Inace sam i planirao na prolece u toku nasega rur projekta da spremim jedan srneci paprikas u kotlicu :)

Link to comment
Share on other sites

zato što ako valjaš trenutnoj sestri, onda bi valjao i njima. ne bi se plodile u istoj sekundi, ali si im opcija. ako si sa drugarom, u njiihovim očima na tom površnom nivou im nisi zanimljiv.

  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...