Jump to content

Парализа сна


Ребел

Recommended Posts

bolji san od letenja je da se nagnes skoro do zemlje i radis kao brzi klizaci rukama i nogama i samo se odgurujes i kreces sve brze i brze da trcis. fak jea.

Na konto ovo revovo, dosta puta sam u snu odlucio :"e sad cemo ovo sanjati tj bice ovako" i ono bude tako. Sad ne znam jel sam stvarno odredjivao tok ili je i to bio deo sna (ako kapirate). No nikad nisam penis in vagina uspeo u snu!

inace na konto topika

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

bolji san od letenja je da se nagnes skoro do zemlje i radis kao brzi klizaci rukama i nogama i samo se odgurujes i kreces sve brze i brze da trcis. fak jea.

Na konto ovo revovo, dosta puta sam u snu odlucio :"e sad cemo ovo sanjati tj bice ovako" i ono bude tako. Sad ne znam jel sam stvarno odredjivao tok ili je i to bio deo sna (ako kapirate). No nikad nisam penis in vagina uspeo u snu!

inace na konto topika

Није и то ''био само сан'', одређивао си, чим одређујеш, значи да одређујеш (ако ме капираш).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

@topic:

Nikad nisam dživeo ovu paralizu, i posle ovih komentara ni ne želim. Ako večeras doživim to, jebaću ti mater RURe :)

Ja sam kao klinac imao te snove koje mogu da kontrolišem (tj. ne kontroliše radnju sna, već sam samo svestan da je to san), ali ponekad samo, Ne svako veče. I imao sam trip da tek na fazon polovini sna skontam da je san, tipa bežim od nekih likova i jedan od njih skoči u vis 200 metara, i ja tek u tom trenutku skontam "aha, pa ovo je san lol, ne može on u rlu da skoči toliko, dođite vamo sad ću da vam jebem mater. E tako, mogao bih da letim sad malo lol, pa da silujem nešto ako se pojavi ovde na ulici". i da, često mi se događao ovaj igorov penis in vagina problem, mater mu jebem. recimo tako letim i tražim plen, zapazim neku ribu, priđem joj, ne opire se, sve kul,i taman da dođe do penetracije - fuuuuuuuuuuuu :("

bolji san od letenja je da se nagnes skoro do zemlje i radis kao brzi klizaci rukama i nogama i samo se odgurujes i kreces sve brze i brze da trcis. fak jea

e da, jedno vreme sam imao i strah od visine u snu, pa sam radio nešto na fazon ovoga, samo bez odgurivanja, već samo čisto neko nisto netenje u supermen pozi.

i da, u poslednjih recimo 6-7 godina ni "ne sanjam", tj. ne sećam se snova, teško je biti kapitalista i zlo za Srbiju :(

Edited by Mrzitelj
Link to comment
Share on other sites

ne, ovo je nauka, malo smo razvodnili, ali ipak je kul.

ja sam sanjao da se klinac dere da mu dam vode i da ga steze pidzama. i u snu odlucim da cu ga kulirati i da ce ga zena srediti :tf:

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kao mala sam bas cesto imala paralizu sna, sada hvala Bogu redje.

To je bas uzasno, upinjem se da se probudim a ne mogu i cini mi se kao da traje citavu vecnost (da li isto kao san traje nekoliko sekundi ili vise, minuta??)

Cujem sve oko sebe sta se desava, i jednom je tek bilo uzasno jer sam tada cula kevu kako prica telefonom i kroz pricu skontala da joj je drugarica umrla i tada sam bila u tom nekom 'nistavilu' i videla samo tanku horizontalnu drecavu liniju i skontala nesto kao 'znaci tako je kad umres'

inace sada imam 2 izbora ili da iskuliram ili se nekako trudim da se probudim ili da svojevoljno utonem u lucidni san i probam da okrenem situaciju na prijatno mada u tim lucidnim snovima nekad bas kad se dese nemam ideju sta bih stvorila pod zurbom i presijom da se ne pretvori u neki horor.

A, da, inace nikad nisam tripovala neku figuru pored (ili se bar ne secam) ali mi je skoro neka devojka pricala da joj se stalno desava i da je uvek prisutna tu neka osoba brrrrr

Inace ranije sam cula da se ovo desava i zbog niskog pritiska

Edited by Dz

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Sva sreca tu paralizu jos nisam iskusio ali ovaj trip sa infinit skokovima mi se cesto desava u snu. Samo ja ne skacem u visin negu u dalj. Sanjam npr kako idem ulicom i skocim kao skakaci u dalj ali letim kolko hocu. I to deluje mnogo realisticno dogod se ne probudim

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Нисам имао до сада,али искрено не бих ни волео пошто верујем да би истриповао масу лоших ствари. :)) Колико сам опознат ово може и "мануелним" путем да се достигне, мада по коментарима које сам налазио по нету не бих препоручио осим баш онима који имају челична муда. :)

rrr.png

Мени се као клинцу масу пута да дешавало да се пробудим у сну,,мада ми се то сада није десило баш баш дуго. Кога интересује да чита више о свему овом, другар ми даде пре пар месеци линк ал никако да почнем да читам...

Probacu ovo jos koliko sutra posle citaonice, nadam se da ce uspeti.

Kao klinac sam se secao skoro svakog sna ujutru, cak mi se par puta desilo da se 1 san odvija u nastavcima (2-3 noci zaredom), ali od pre jedno 6-7 godina skoro svako jutro kad se probudim ne secam se nikakvog sna... To je malo bezveze : Lucidni snovi zvuce tako dobro.

Link to comment
Share on other sites

moguce da te ja nisam lepo razumeo, ali mislim da ne mislimo na isto :>

u paralizi sna su tebi otvorene oci, budan si, vidis sve oko sebe iz rl-a, a ne mozes da se pomeris

Aha... Pa imao sam tripove kao da ležim i ne mogu da se pomerim. To je možda to, ali se tu obično projektuje neka "usanjana" opasnost u sobu - neka osoba, životinja, ili prosto kao da mi neka nevidjiva sila pritiska grudni koš... Pokušavam da vičem, da se pomerim, a ne mogu. Mnogo strašnije od svakog ružnog sna, definitivno. Ipak, to je samo 2-3 puta godišnje, ali ima ljudi kojima je to hronično - ne smem ni da pomislim kako je to...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Znaci, mene to hvata kad imam neki tezak umor i kad legnem pa hocu da zaspim, ali instant dobijem tu paralizu sna, sto je najgore krenem da panicim, hocu da se pomerim, ne mogu sve mi je crno i onda kao uspem da se probudim ili sta vec.... I tako mogu jedno 10 puta instant, medjutim ustanem i istusiram se da se isquliram i onda nekako lepo zaspim.

Strasan je osecaj, ne podnosim ga ni malo i imao sam ga xxx puta. Sreca ne vidim nikakvu osobu i ne cujem nikakve zvuke, samo bi mi i oni falili -.-

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Jedanput sam sanjao neki san gde mi ortak prilazi na motorciklu sa perikom boje duge i kaze de ste picke stigo brus li, sisao sa motora (imao je cizme sa mamuzima) pucnuo prstom i ja sam bio u shumi nekoj. Setam se okolo sumom i pripisa mi se. Vadim ga i krecem da zalivam drvo, kad osecam toplotu u predelu donjih ekstremiteta, budim se kad ceo krevet upishan...jebem ti mater snu zaista.

Sinoc lego da spavam oko 6-7 ujutru, ustajem oko 4 popodne umivam se progledam lagano kad vidim 2 rane iznad nosa izmedju obrva, nisu bile tu kad sam sinoc dosao gajbi, nit sam pio pa divljao. Uzimam cetkicu, stiskam tubu koja je na 2 miligrama paste, stiskam je za sve pare jedva izlazi, taman nabacim dovoljno, otvorim usta i provalim da mi desni kec na gornjoj vilici okrnjen...

otprilike ovako: (random VELIKA slika koju sam izguglao)

22621before6.jpg

pitam kevu i caleta dal su culi nesto iz moje sobe dok sam kuntao, kazu: "Jok, nista, ti ponekad glasno pricas u snu, al sinoc nista"

what the fuck...?

Link to comment
Share on other sites

Jedanput sam sanjao neki san gde mi ortak prilazi na motorciklu sa perikom boje duge i kaze de ste picke stigo brus li, sisao sa motora (imao je cizme sa mamuzima) pucnuo prstom i ja sam bio u shumi nekoj. Setam se okolo sumom i pripisa mi se. Vadim ga i krecem da zalivam drvo, kad osecam toplotu u predelu donjih ekstremiteta, budim se kad ceo krevet upishan...jebem ti mater snu zaista.

Sinoc lego da spavam oko 6-7 ujutru, ustajem oko 4 popodne umivam se progledam lagano kad vidim 2 rane iznad nosa izmedju obrva, nisu bile tu kad sam sinoc dosao gajbi, nit sam pio pa divljao. Uzimam cetkicu, stiskam tubu koja je na 2 miligrama paste, stiskam je za sve pare jedva izlazi, taman nabacim dovoljno, otvorim usta i provalim da mi desni kec na gornjoj vilici okrnjen...

otprilike ovako: (random VELIKA slika koju sam izguglao)

22621before6.jpg

pitam kevu i caleta dal su culi nesto iz moje sobe dok sam kuntao, kazu: "Jok, nista, ti ponekad glasno pricas u snu, al sinoc nista"

what the fuck...?

lol...

a shadow ppl ? Meni je jako interesantno sto veliki broj ljudi dozivljava iste ili slicne halucinacije dok su u toj paralizi.

NIkad to. Valjda je to što vidiš odraz nekih tvoji strahova - kao klinac sam halucinirao vuka ili krokodila u sobi, a zadnjih godina ili neki san u koji se projektuje paraliza, pa padnem i ne mogu ništa, ili onaj pritisak na grudi dok ležim u krevetu i ne mogu da se pomerim, ali kao da mi neki veliki prsti stiskaju grudi nadole...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Шале, да ли се први пут будиш са огреботинама и другим повредама, да кажем тако, које нису билу присутне када си легао? И да ли се после такве ноћи будиш изнемогло, а да за то разлога нема, и без сећања сна?

Питам чисто информативно, да не помислиш да нешто терапеутишем : )

@milanche

Халуцинирао си вука и крокодила оно баш фо рил?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Znači, video krokodila svojim očima, ide prema krevetu, baba spava u susednoj sobi, neverovatan osećaj da samo treba da je dozovem i ona će ga sabiti - nije čak ni veliki preterano bio, možda oko metar dužine okvirno, dakle nivo opasnosti malo jačeg psa pretpostavljam - ali niti mogu da se pomerim, niti da pustim glas... I tako mi je često, dakle nije nikad neka užasno kritična, bezizlazna situacija, već bih se lako izvukao da nije paralize, ali zbog nje je još strašnije... Ta nemoć i to....

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...