Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

Na meniju je bila krem čorba od nekog povrća (ne znam koje je bilo ali je bilo crveno i nije bio paradaiz) sa komadima prepečenog hleba.

Blah majko mila kakva izdajica za malo paradaiza. Smoren sam

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

``Samo oni koji su sami gradili kuću ili renovirali stan znaju koliko je to veliki i zahtevan posao. Kao danas se sećam davne ’83 kada sam ceo svoj letnji raspust proveo pomažući teči i tati u gradnji vikendice. Zajedno sa bratom od tetke živeo sam dva meseca u garaži pomažući tati, teči i majstorima. Pored zanatskih veština i fizičke kondicije mnogo toga novoga sam naučio, …`

koji retos majku ti jebem..to je pravi ds kadar

a niko nije linkovo ono de varagic objasnjava zasto nam ne treba paypal..:) lol sad cu da nadjem..

Link to comment
Share on other sites

1. Salvetu obavezno staviti na kolena;

2. Kada se jednom podigne sa stola, pribor za jelo se više na njega ne vraća. Stavlja

se u tanjir. Ako se pribor spoji (kao kazaljka koja na satu pokazuje 5), to je znak konobaru da je obed za vas završen;

3. Čaša za vino se uvek drži za nožicu, a ne za telo čaše, kako se vino ne bi grejalo;

4. Hleb se kida prstima i tako stavlja u usta. Zalogaji su uvek mali, kako biste lakše progutali sadržaj i mogli lakše da učestvujete u razgovoru za stolom;

5. Uz vino nikako ne piti gaziranu vodu, jer ona može da nadima;

6. Kašičica kojom se promeša kafa, nikako ne sme da se „oliže“.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...