Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

Teško mi je. Poslao bi ih u Sibir, sneg me navukao na to razmišljanje.

Ili još bolje, da čiste auto put, da pomognu putarima, svetloj brani otadžbine koji su se opet našli iznenađeni

Edited by nickwood

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

mene je više pogodio tekst ovog predstavnika internet zajednice, nego ovi što se zajebavaju s kojotom u bazenu.

neko im platio sve, pa uzeli da se zajebavaju ko dečica.

ali ovaj lik koji je tačno na vreme došao, i pritom zaboravio poklon, da poliže ambasadorsko dupe. pa ja nemam reči.

i još kritikuje naše institucije što ga ne zovu na ručkove. pa nahraniti govnima ga treba.

Link to comment
Share on other sites

dobro, Đajić je stari well known guzoljubac, ništa novo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da, stavili ste pozitivnu stvar (nordeus) u topic o ološima

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Јао, био је неки конкурц нордеусов за неки мејн скрин за игрицу, наравно, заборавио сам на то скроз

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Треба ми озбиљнији портфолио за нордеус, ако им уопште треба илустратора... али да, чуо сам и ја да су кул. Мада све је то трип, ето овај Фронтмен де ради ортак, њему је до јаја, пуно се ради, али груваш се и добијаш паре и левелујеш се. А онда чујем од неког другог лика да су робовласници...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Mozda sirim diskusiju i rantujem na emo nivou ali meni ne moze biti kul firma koja pomaze u unistavanju gejminga samo zbog svog guglastog pristupa odnosa ka zaposlenima. Jos kad se to stavi u kontekst da je to kapitalisticki najisplativiji domen trenutno to govori jos vise o motivima kapitalista iza tog kapitala i baca pravu sliku na taj pristup.

Ne znam, mozda sam ja lud ali meni kad mi ispricaju tako guglastu bajku povraca mi se. Ako ces da radis 9-5 radi, uvek ima tu oscilacija, malo zakasnis, ostanes duze, stagod, ako si ok lik blejaces sa ok kolegama, ici cete i izlazicete, ne treba mi fakin stoni fudbal na poslu. A ako ne zelim tako nesto, onda mi je jos gore kad bi mi neko kao stvarao okruzenje da tripujem da nisam 9-5er.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Вероватно нисам читао нешто на претходним странама, пошто немам појма о чему се ради у овом посту:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Те браузер игрице су обично дефаулт док се не левелујеш, није то тај трип који се теби чини.

Па нек играју стонџу, ја би је први пико да сам у фирми и да је нека пауза.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa bilo je clanaka u novinama o tome kako idu po firmi u papucama, kako igraju stoni fudbal, cvece prolece ...

A sto se tice unistavanja gaminga ... pa browser igrice ...

Cekaj, ti ih hejtujes zbog toga sto razvijaju browser igrice ili zbog "google" ophodjenja prema zaposlenima? Ako je ovo prvo, jebiga to ti je kao kada pevas narodnjake - to je trenutno popularno, na tome se zaradjuje, ko oce da se obogati nek zaradjuje na tome, ko oce da se bavi umetnoscu nek svira klasiku. Ok, mozda sam preterao s narodnjacima, ali muzika tipa Lady Gaga :)

A sto se "google" okruzenja tice to je malo retardirano napravljeno u nasim medijima. Tipa ja znam gomilu firmi koje se bave samo softverom i rade za napolje negde i to i ljudi redovno naravno mogu da dodju u papucama, imaju lejzi begove, mogu da drze noge na stolu i sl, uostalom zasto i ne bi ako im to odgovara. Jedini kao kul fazon je ovo sa kuvanjem hrane, ali i to je nesto sto nije bas vauuuu...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...