Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

Kako je moguće da nekoga tužiš za rezultat upita nad javno dostupnim podacima? o.O ? Anyone?

Мислим да прича иде како је он њих обавестио да је то грешка што излази о њему и да тај резултат морају да избаце из претраге :) Мада опет није гугл то објавио већ неко дриги......тако ти је то кад се качиш са србином хахахахааа

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

daj, draško, molim te. shvatiće te neko ozbiljno.

ja znam da su one mere tvoj vlažni san, donekle su i moj, ali šanse da zemlja sa ovakvim nivoom političkog i finansijskog suvereniteta donese takve mere su manje od šansi da dobiješ na lutriji pet puta za redom.

ја само знам једну сурову истину, а она гласи да кад испуцаш сва лоша решења, остају ти само добра. немој да се завараваш мислећи да је ово само твој и мој "влажни сан". ово је идеја која је већини стручне јавности нада за будућност. то што 10 ликова врти ултралибералну причу по телевизији не значи да су у већини или да су у праву, већ да још није зрело.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Kako je moguće da nekoga tužiš za rezultat upita nad javno dostupnim podacima? o.O ? Anyone?

Ne razumem se u pravne termine, ali Gugl je dostigao odredjenu velicinu i za njih ne vaze vise ista pravila. Recimo tuze ih i za monopol jer u rezultatima pretrage favorizuju svoje rezultate. A kad bi ti ili ja napravili sutra neki web search portal i stavili sebe kao prvi rezultat, niko ne bi mogao da nas tuzi.

Link to comment
Share on other sites

ја само знам једну сурову истину, а она гласи да кад испуцаш сва лоша решења, остају ти само добра. немој да се завараваш мислећи да је ово само твој и мој "влажни сан". ово је идеја која је већини стручне јавности нада за будућност. то што 10 ликова врти ултралибералну причу по телевизији не значи да су у већини или да су у праву, већ да још није зрело.

a MMF od kojeg u ovom momentu u potpunosti zavisimo će nam dozvoliti da ukinemo devizno tržište? oće kurac, znači morali bismo da izađemo iz aranžmana s njima. to znači da nema više pozajmica za plate i penzije, što znači da (koja god da je u tom trenutku) aktuelna vlast pada u spektakularnom maniru. oni su toga naravno svesni i zato nikada neće povući nikakav radikalan potez već će u nedogled produžavati ovu agoniju.

ostaje nam da se nadamo.

prosto ne verujem da ovakve stvari moram da ti pričam, ti kao da si ovu realnost u potpunosti zamenio svojom. brate, mi se nalazimo u zemlji u koju su pre neki dan došle dve veštice da predsedniku i premijeru iščupaju uši, a ova dvojica su pet sati kasnije uveli sankcije iranu, a ti pričaš o zatvaranju deviznog tržišta i regulaciji finansijskog sektora [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

јесте све то тако како кажеш, Ајване, друже стари.

само ово не може у недоглед. они који спроведу радикални заокрет не да неће да падну, него ће због тога да буду доведени на власт. и нећемо ми бити први да ово изведемо. не причам напамет, хиљаде и хиљаде сати сам провео последњих година читајући и анализирајући шта се дешава са западним економијама.

него, да преселомо ово на УПТ?

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ne, tamo ode u ogroman topik i onda se propusti za čas. Opet, možda je stala priča o PP.

ako se sad opet ne javi Mohi sa iznova istom pričom, pa Draško krene opet i opet da objašnjava.

for d rekord, svaka čast momci, kako na sistematskom (iako po meni banalnom) napadu kao i na vrlo studioznoj odbrani :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ova Djindjijanska doktrina ima da nam dodje glave, najvise zbog cega mi smeta sto je ubijen je zbog toga sto su od njega napravili ne znam ni ja sta. Covek ziveo sa babom u Nemackoj koja je crkla pod nerazjasnjenim okolnostima pa mu je BND objasnio kako stvari stoje i instalirao ga ovde da rovari po zemlji, kad je krenuo da odbija poslusnost onda su ga sklonili i sad je on ispao neka vrsta mesije koja bi donela ne znam kakav prosperitet. Voleo bih da je poziveo ovog trenutka bi ga svi pljuvali i ocrnjivali po stampi.

In other news, Jelena Trivan je bila svalerka Rasimu info iz prve ruke :)

Link to comment
Share on other sites

јеби југословене ђинђијанце србија-до-ајфона интернационалисте социјалисте регионалне недопечене ликове!

  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

izgleda da tamo u NBS imaju agente koji rade sve kontra od onoga što Draško priča

otišla CG, DSS ne dobija izbore, stiže paypal :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...