Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

не знам баш. не да ли си је јебао, него да ли му је тамо место. :))

Малагурски са "Тежином ланаца" и осталим продукцијама је светлосним годинама далеко од Истока и његових испразних фолирања и срања. што у смислу корисности, што у смислу квалитета изведбе. мада га многи већ неко време гурају у кош са гњидама, мени је изгледа требао ГРАФИЧКИ ПРИКАЗ његове гњидавости, у виду ове заједничке фотографије и следственог одушевљења.

 

а волиш коврџаве џукело, волиш???

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, prota_ said:

sad je tamo gde mu je mesto

inače, da ne bude da se nisam pohvalio, jebo sam kovrdžavu svojevremeno :DDD

  Jel kovrdzava po celom telu :tf:

  • Upvote (+1) 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Debeli said:

не знам баш. не да ли си је јебао, него да ли му је тамо место. :))

Малагурски са "Тежином ланаца" и осталим продукцијама је светлосним годинама далеко од Истока и његових испразних фолирања и срања. што у смислу корисности, што у смислу квалитета изведбе. мада га многи већ неко време гурају у кош са гњидама, мени је изгледа требао ГРАФИЧКИ ПРИКАЗ његове гњидавости, у виду ове заједничке фотографије и следственог одушевљења.

 

а волиш коврџаве џукело, волиш???

pa znaš kako, ne biram kad su u pitanju dobre pičke! 

što se malagurskog tiče, težina lanaca jeste dobar film, ali on tad do sad umesto da se posveti radu i nastavi da snima uzeo je da sere. mnogo je malagurskih oko nas a on je samo malagurski sa parama. sebe vidi keo deo prosvećene srbije koji nama treba da objasni neke stvari, pa me ni ne čudi što je sa istokom. što se tiče ostatka ove ekipe to je tarzanija ekipa, i njih zanimaju samo pare kao i pavlovića, ali ne prodaju maglu nego laku zabavu i ne predstavljaju sebe kao visoki sloj društva pa nema šta da im zameram. 

1 hour ago, petnemanja said:

  Jel kovrdzava po celom telu :tf:

samo po nogama :tf:

Link to comment
Share on other sites

2wjQWCa.jpg

 

:D

Retko zalazim u ovaj topik da ne bi mučio mozak sa upravo ovakvim random bljuvotinama. Nema kraja ovakvom kenjanju na usta i bolesnim baljezgarijama dok god on od toga živi i profitira...

Nebo otvori, se liberalni kapitalizam ne funkcioniše, već stvara zacetke Idiokratije. Prvi sin, Istok... Prime Idiot, Genesis point u toj prekretnici ljudskog roda...

Nema nam spasa...

Sent from my LG-P760 using Tapatalk

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Taj neki fazon što Corey kaže...to je što se tiče Malugarskog.

Meni su likovi iz Dnevnjaka sad pali u očima, i to taman kad sam ih prihvatio. Kad kažem prihvatio mislim na to što kad su se pojavili nisam hteo ni da klikćem na te linkove koji su se pojavili na FB, onda sam kliknuo pa su mi ti njihovi fazoni bili sranje (i sada su mi sranje ti prvi radovi). Zatim su se "proslavili" onim klipom "ne ide ona niđe", tad ih isto nisam gotovio, naprotiv,. Tek nedavno nakon par stvarno dobrih stvari sam odlučio da im malo detaljnije isrpatim i u fazonu sam "koji carevi". i onda se pojavi ova slika.

Možda su fazon zvali Malugarskog iz nekog razloga, ovaj se pojavio sa Istokom i kao "Vidite koga sam doveooooooo", i jebiga... mislim prosto ne mogu da poverujem pa konsturišem ovakve priče :D

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...