Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

ovih 6 saveta za upoznavanje je (ironično) nešto najantisocijalnije što sam video ove nedelje. I posle će da ПОЛИТИКА piše kako su na ruru nolajferi i manijaci (seksualni), dok su istoci i ovi govnari IT krem, a u stvari su kripovi najgori.

 

Ovo kako zaraditi na netu je onaj kalup teksta koji se razvlači nedeljno po svim novinama već 15 godina, od kada je internet bio "nova stvar", da imaju keve koje ne razumeju računare o čemu da čitaju i kako je taj internet neka mađija za novac.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Ovo kako zaraditi na netu je onaj kalup teksta koji se razvlači nedeljno po svim novinama već 15 godina, od kada je internet bio "nova stvar", da imaju keve koje ne razumeju računare o čemu da čitaju i kako je taj internet neka mađija za novac.

 

A nisam ni ja upoznat sa cenama, ali stvarno preteruju, planirao sam neki kanal da napravim ali nishta od toga. A i posle sam nashao ovog lika koji objashnjava youtube partnerstvo: https://www.youtube.com/watch?v=EGncy4YViJs.

Link to comment
Share on other sites

Jeste, 2-5$ za 1000. Kakva jebena laz

Kao  YT partner mogu da ti kazem da to nije laz :)

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

 

Ne okolišajte već budite izravni i pokažite svoju vrijednost. Kao što žene ne vole mamlaze koji ne znaju što žele, tako ni spameri ne vole mamlaze… koji ne znaju što žele.

 

wat? je l' on ove "social media" stručnjake koje svi žele da upoznaju nazvao spamerima ?? ili je možda mohi umešao prste i editovao im tekst? :D

Link to comment
Share on other sites

Јбте, Исток добио јаку конкуренцију што се садржаја твитова тиче:

 

Brazilska kompanija, koja proizvodi pelene, "Huggies" razvila je gedžet koja vas preko Tvitera obaveštava kada je vreme da svojoj bebi promenite pelenu.

 

:tf:

Link to comment
Share on other sites

Potpisan je ugovor za softver koji drzava koristi nelegalno vec 10ak godina. Isto tako imas ugovore sa Oracle, IBM, Red Hat i tako dalje samo sto su se sad izlozili po medijima jer je debeli otputovao u ameriku da mrsi muda. I kakve istok ima veze sa tom pricom?

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

ma gde je nelegalan u drzavnim institucijama, userava se ms od para za licence. ko zna sta jepraščić tražio tamo

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Postoji par agencija i uprava koje su do sada iz svog budzeta nabavljali licence, nezavisno od vlade rs, ostatak je bio nelegalan i to je sad pokriveno ovim ugovorom. Zwerko, ugovor se potpisuje na 3 godine tako da je taj Djindjicev istekao odavno.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Načuli su da državnoj upravi smeta što ms nasapunja gusana svaki put kad treba da se obnove licence i da su ljudi postali skloni open-source rešenjima pa da se ta potencijalna pošast reši sa vrha  :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...