Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

pa to ti kažem, ne znam koliko ćeš to uspeti da nađeš, mislim da te deblje mahom vuku na fazon "presavijene" a ove tanje na ovaj ispod.

jer te tanje krukove kape se mahom nose kad je "prohladno" a ne kad udari ciča zima.

Ali kad bih ovako gađao iz daljine, overi Sport Impuls ili ko sad valja Nike najviše, oni su nekad imali nešto deblje te fensi kape.

Link to comment
Share on other sites

Nosim ovu kapu vec ko zna koliko.

default.jpeg

Izgleda kao da nosim kondom na glavi ali je dupla debljina i nikad mi nije bilo hladno sa njom. Valjda je ovo neka skijashka varijanta pa je zato toliko topla. Naravno, pokushavao sam vec da nadjem neku adekvatnu zamenu jer je ova preterano ruzna, ali bezuspeshno. Bacicu pogled opet tamo, mada znam da nikada pre nishta slichno nisam nalazio. Hvala Lucky.

.

Link to comment
Share on other sites

burazer je uzeo tako neku kao sto ti trazis, u djaku. nije skroz kreg dejvid posto ide skroz preko usiju, i nije rupicasta jer nije vunena, vec pamucna valjda . kaze da je topla.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

bitnije da imate dobre čarape i cipele, rukavice i kapu.,

I šal naravno, suština.

Što se jakni tiče još pre 5-6 godina sam uzeo vijetnamku za stotinak evra, i nosim je evo već petu zimu, jakna je najveća majka. I to nosim je bez postavke, jer me mrzi da je stavljam čak i kad baš zahladni.Samo se slojevito obučem (gilipterka, majica, duks, jakna) i sve može da se preživi.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ovo je neki jagodinski izraz za grubijanku? radijatorku? domaćinku?

veš majica, siledzijka, potkošulja... A gilipterka je izraz mnogo širi od Jagodine bre, šta više dolazi iz Vojvodine rekao bih :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ziv je Pekar, umro nije!!!!

Popravio komp, smrzo se ko govno ovih nekoliko dana. Jutros ja zavrsavam posao a napolju -23 stepena. Izasao da vidim kako to izgleda :D osvrnem se a kuca/pekara izgleda kao da gori koliko pare izbija iz nje. Kad nisu dosli vatrogasci jutros nikad i nece :D.

I sta sam propustio? Od petka, jel se nesto izdesavalo? Neko sprco iznenadno, neko prcan iznenadno?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...