Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

31/1/2012 19:49 REUTERS - Penguins spotted 10km east of Serbian city Novi Sad

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Nikako da nadjem neku adekvatnu jaknu za ove temperature. Uvek mi bude prihladno. Jel ima neko jaknu u kojoj mu sa obicnim duksom i jaknom preko na ovim temperaturama nije cak ni prihladno?

imam ja neku :D medjutim marka neka T.Q.M fazon kupio sam ja u depou prosle godine 4.5k malo je poteska al je full,ako mi verujes obucem samo majcu kratkih rukava i jaknu i udri :D ima porub dole na kraju kad se zakopca vrh stvarno,jos + duks znaci ne moz te probije ni tornado :D

Edited by SHMEKER
Link to comment
Share on other sites

Nikako da nadjem neku adekvatnu jaknu za ove temperature. Uvek mi bude prihladno. Jel ima neko jaknu u kojoj mu sa obicnim duksom i jaknom preko na ovim temperaturama nije cak ni prihladno?

perjana jakna iz najka (12k dodushe) al' jebe kevu (video ivan kako izgleda u kafani prosle godine) :) kapiram da bih mogao majicu da nosim ispod bez problema.. jedino shto se non stop smaram sa perjem al' jebiga :)

Link to comment
Share on other sites

Имам ја две такве и то кинеске [:D]

И скроз су и лепе, а могу да их носим само од -5 па на доле, јер су ми претопле за било које температуре изнад :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

ja nosim skijašku jaknu i ništa mi ne fali, sinoć sam se vraćao iz blokova oko 22h kao car. na ovim temperaturama je od jakne bitnije da imate dobre čarape i cipele, rukavice i kapu.,

Link to comment
Share on other sites

Nisam znao da svuda imaju toliko tople jakne. Ja sam obicno nalazio neke koje nisu bile zadovoljavajuce.

@saint, pa to je i neka realna cena za jaknu, i vredi dati pare ako odgovara coveku. Posebno sto se jakna kupuje na vise godina.

@ivan, ne secam se kada sam poslednji put usao u radnju za zimskom opremom, gde su i skijaske jakne, ali cini mi se da su sve jezivo skupe, a i da se retko koji model moze naci a da boje nisu sljastece. Mozda se ja varam, ali taj utisak mi je ostao iz secanja..

Ja sam isto cuo i da su north face jakne jako tople, ne znam koliko je to tacno.

Inace, ovo sunce jako vara. Mislio sam da je bar za 7-8 stepeni toplije nego juce, dok je meni bilo podjednako hladno.

Edited by noiser_
Link to comment
Share on other sites

ја сам себи купио синтетичку моторашку јакну (поз за Мохилицу). кад је обучем, ако се деси да чекам лифт мало дуже од минута, скубам се као жаба. танка је, али је топлааааа... иначе, Иван мудро збори, за дужи боравак напољу, много су битније ципеле, капа и рукавице и шал.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Meni praktično nikad nije zima na "trupu", bez obzira na debljinu jakne ... stradaju uvek prstići na rukama i nogama, nos, obrazi, uši delimično. Kapa rešava uši i nekad obraze, ali za prste na rukama nisam još uvek nabavio dovoljno dobre rukavice a da njima mogu da okrenem ključ u bravi :)

Link to comment
Share on other sites

Posle 8 dana inhalacija, odem na kontrolu, doktorka me pita "jel ti bolje?", ja kazem "pa ne znam, nisam testirao glas, rekli ste da cutim sto vise mogu". I ona me nije ni pregledala, nego "evo tebi uput za fonijatra, pa kad odradis to, dodji opet kod mene". Meni je kul sto cu otici kod fonijatra, specijaliste koji se iskljucivo bavi grlom, pa eto, da mi on konacno kaze sta i kako, ali nije mi jasno koji me je kurac drndala sa ovim inhalacijama kad na kraju nije ni proverila da li je to imalo nekog uspeha. U svakom slucaju, random drkanje sa doktorima, a najgore je sto kraja nema ni na vidiku.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kad ste vec krenuli o kapama. Imaju li negde da se kupe debele kape a da nemaju ono presavijanje kao? Sve kape koje sam gledao su ili takve ili bushne tj. kad ih malo razvuchesh mozesh da vidish kroz njih. Konkretno, treba mi crna/siva debela kapa, mozda ja jednostavno gledam na pogreshnim mestima...

Ne znam koje su "presavijanje" kape, ali ako ti odgovara ona debela iz "sirogojna" toga imaš da kupiš na više mesta ...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam koje su "presavijanje" kape, ali ako ti odgovara ona debela iz "sirogojna" toga imaš da kupiš na više mesta ...

Мисли на оне џастин тимберлејк/круко/крег дејвид капе вероватно

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...