Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

I ja sam imao isti problem, ali onda sam kupio svoj magični Dormeo® dušek. Od kada spavam na njemu, nemam problema te prirode. Ne veruješ? Probaj. Dormeo® ti daje mogućnost da isprobaš dušek čak 30 dana, i ukoliko ne budeš zadovoljan - vratiš dušek, oni ti vrate novac. Kul ljudi rade tamo zaista.

Napravite neku saradnju sa http://www.sc.rs/scentar/index.php :)))

Krenuo sinoć oko sedam da gledam neki film i zaspao posle 15 minuta, probudio sam se u pola 10, znači nekih 14 sati sam spavao, taman :D

Sad kafa, snikers, zika i cigareta, pa trening, pa jak doručak i onda do grada da obavim vazada poslova. Volim kad imam organizovan dan koji uz to počinje na vreme, a ne u 2-3 popodne :D

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ja danas dobio osmicu jeeeeej, ali to mi tek prvi iz druge :/ bice bolje u februarskom roku :)

inace kada sam izasao jutros iz stana u 7 sati, smrzao sam se kao picka, a tek u mrtvom tramvaju sto ne greje kako valja... pih

a koliko je njih palo,a koliko polozilo?

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Poštovanje sugrađani,

Čast mi je da vas obavestim da zaposleni u JKP Putevi Srbije potpuno spremno docekujemo vecerašnji sneg koji će padati narednih nekoliko dana. Apelujemo na sve učesnike u saobraćaju da posebno budu oprezni, prilagode brzinu kretanja uslovima na putu, poštuju ograničenja brzine, postojeću saobraćajnu signalizaciju i na put ne kreću bez zimske opreme.

Pozdrav do sledećeg javljanja.

Link to comment
Share on other sites

Ma nek bude koliko hoće ladno, samo da ne duva prokleti vetar koji kao da raznosi žilete okolo koji me šibaju po faci. Sasvim opušteno podnosim po -10/15, ali kada bude recimo -2 do -5, a duva neki vetar osećam se kao da osvajam mont everest.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Blic car! Citam clanak o poklonima za dan zaljubljenih i naidjem na ovo

Ako voli da čita a nema ovu knjigu, ili ako ne voli da čita, onda je ovo prava knjiga za njega.

[roflmao]

Vidim bar 3 levela na kojima je ovo retardirano do Boga.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...