Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Nije, nego smo organizovani i vredni, za razliku od Srbijanaca!

је ли чекате да заледи Дунав па да мало опет потапате Србе под лед?

успели су да одблокирају трамваје.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Dobra vest je da nemam polipe. Losa vest da i dalje moram sto manje da pricam, sto znaci nista druzenje, izlasci. Inace, danas sam saznao da saputanjem najvise stetimo glasnim zicama. Ja ranije kao stedim glas, pa sapucem dok pricam, a doktor mi rece da je bolje da vicem nego da sapucem. :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ko je putar car? Laki, Vica ili Doca? :D

ja ne želim da imam ikakve veze sa zimom :))

mene je evidentno ukenjalo danas da baš krajnje ok stignem na odredište, ali sad se već plašim kako će izgledati povratak nazad, imajući u vidu ovaj haos i stanje.

Link to comment
Share on other sites

I ako sam imao gomilu stvari da pozavršavam danas, samo sam se u stilu yao minga vratio nazad u krevet kad sam video kakva je sitacija napolju. Da imam ribu možda bi čak i izašo na romantičan dan po snegu, ovako ću da igram skyrim ceo dan u toploj sobi kaznenog studentskog doma rifat yaoforeveraloneming

Inače, pobedničke li izjave

Mrkonjić je rekao da je sneg pao u ''nezgodno vreme'' i da su svi iznenađeni ovolikim snežnim padavinama u februaru, kao i da su putarska preduzeća maksimalno angažovana.

Jeboga ga otac, pa godinama već sneg i zima su najače krajem januara i u prvoj polovini februara, tad je zima u zenitu, a njih je paz boga ti iznenadila.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ја мислим да постоји нека тајна трол-опклада, да неко, кога извуку из шешира, обавезно, сваке године, мора да каже да је снег изненадио у сред зиме.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Jeboga ga otac, pa godinama već sneg i zima su najače krajem januara i u prvoj polovini februara, tad je zima u zenitu, a njih je paz boga ti iznenadila.

Zašto psuješ Mrkonjića, otelotvorenje ministra infrastrukture tvoje domovine? Elementarno nepoštovanje države i njenog naroda, koji su ga legalno po ustavu postavili na tu poziciju. Skočio mi pritisak sada zbog tebe i putara, ne bi vi tako pod mojim nadzorom, kašikama bi raščišćavali snežne nanose po selima Srbije.

Edited by Adolf

I do not see why man should not be just as cruel as nature.

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje, koje su sanse da je cura trudna ako sam pri promeni kondoma (nisam svrsio u isti) sledeci stavio prvo naopako pa onda kako treba?

Kontam da je glupo pitanje, ali ipak...

Smisljaj ime. :tf:

Brate, nije trudna. Mada, jel se to desilo fazon sinoc pa tripujes ili joj kasni dva meseca i povraca ujutru :D?

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

Zašto psuješ Mrkonjića, otelotvorenje ministra infrastrukture tvoje domovine? Elementarno nepoštovanje države i njenog naroda, koji su ga legalno po ustavu postavili na tu poziciju. Skočio mi pritisak sada zbog tebe i putara, ne bi vi tako pod mojim nadzorom, kašikama bi raščišćavali snežne nanose po selima Srbije.

Führer , ja sam prošle godine improvizovanom alatkom 3 dana čistio ceo Vidikovac od snega! Za srazmernu nadoknadu od grada naravno.

A druga Mrleta nisam psovao, jebo ga otac je psovka koju nisam uputio nikom direktno, nego u prazno kao krik nezadovoljstva.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ја мислим да постоји нека тајна трол-опклада, да неко, кога извуку из шешира, обавезно, сваке године, мора да каже да је снег изненадио у сред зиме.

[roflmao] [roflmao] [roflmao]

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

gde da kupim kuskus u srbiji, al normalan, ne integralan i ne obogacen ce vitaminom

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...