Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Čuh na Stud B da sutra kreće akcija sa čišćenjem snega, ko hoće lake vikend pare preporučujem da dodje sutra i prekosutra ispred skupštine grada oko 8 ujutru da se prijavi da čisti sneg, prošle godine sam 3 dana čistio, 2000 dinara dnevnica za bedan rad. Da radim par dana dok ima snega, i onda odoh da te beogradske novce trošim u Rijeci :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

1600 je kad se odbije ono što ide zadrugama i agencijama prvog dana, posle valjda ide po 2000 svaki sledeći dan. Tako je bilo prošle godine koliko se sećam, mada moguće da sam pobrkao sa nekim drugim poslom, pošto sam pre često radio preko zadruga te kratke poslove od par dana...

Edit, sad vidim izgleda da jeste 1600 din fiksno, da ga jebem, opet ću da radim, nije malo jer se jako smešno radi, niko te ne nadgleda i efektivno se radi jedva ~5 sati, a i trebaju mi pare za Hr.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Projekat za uredjenje Slavije koji će se uraditi ove godine, fontana plus ostrvca za usmeravanje (zanemarite zgradu na mestu one ruševine gore, ona je tu stavljena da bi se ulepšao render).

1489222slavijav-32pc.jpg

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ovo nije lose, al vec vidim ljude koji "hvataju precice" preko ostrvca, ili ga jednostavno obilaze za druge strane :)

fontana je inace lol, ili ce da smanje centralno ostrvo ili ce ovo biti jebeno preogromno

edit: dulio hivemind

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

ма да нацртају траке и ја срећан, овако стално претпостављаш и колко има трака и де су:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj opet render malo bolje icon_smile_wink.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

dimitirija ćemo da tucamo!

nego jel skontao neko skontao kolko su unakazili centar grada, počevši od one fontane devojka sa krčagom u pionirskom parku, koja sad izgleda kao neka tvorevina iz gastarbajterskog dvorišta, preko skupštine srbije koja menja boje i spolja i iznutra, do zgrade glavne pošte koja je jedan veliki LOL. najcrnje od svega mi je kad se tako nešto "renovira", konkretno ta fontana se radila više od 6 meseci i neuporedivo je ružnija sada nego što je bila pre, a ko zna kolko je koštala. a pošto je nova, nema veze kolko god degutantna bila, ima da stoji tu bar narednih 30 godina. da nismo ovolika sirotinja od zemlje i da ne znam da su pare mnogo potrebnije za štošta drugo nego za jednu fontanu, otišao bih noću i razlupao sve i tako svaki put dok ne naprave jednom da liči na nešto. jel postoji uopšte način da se sazna čije su to imbecilne ideje odnosno ko je to isprojektovao?

Link to comment
Share on other sites

Ja bi za fontanu devojka sa krčagom nekoga u zatvor. A za grand show osveljenje čitavog grada mislim da je očigledno da nečiji kum ima viška rasvete u svim bojama, pa se sklopio dil da se to gradu prodaje, jer je čitav grad počeo da menja boje kao da smo las vegas ili kakva srednjo-azijska prestonica.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

1. Ja nisam video ovu obnovljenu devojku sa krčagom :(

2. Ovaj projekat mi deluje zanimljivo u smislu što pešaci idu pod zemlju :) pa neće blokirati saobraćaj, ali sa druge strane mislim da će ova ostrva, posebno ako budu "3d" a ne samo nacrtana na patosu, da prave problem. Slavija zapravo nekako funkcioniše upravo zato što je haotična preko mere :)

3. Inače ovaj sneg koji pada skroz nešto čudno deluje, taj haos u saobraćaju je samo na delovima gde nikad nije bio ... trebalo mi je 30 min da se spustim ono ulicom od Meka na Vidikovcu dole do onog nadvožnjaka, šta li je. A zato posle auto komanda i južni bulevar skroz ok, bez puno gužve. Naravno, važno da je neki bajko u X5 nas prestigao sve koji smo išli 20 jer je faca!

Link to comment
Share on other sites

ово је небулоза. где су троле? и нема НИКАКВЕ поенте смишљати фонтане на Славији док се не среди саобраћај. на Славију се слива 7 улица, иду троле, трамваји, аутобуси, аутомобили и пешаци. док се не смисли како да се среди та гунгула, неће ништа да се ради.

ИГОРЕ БУДАЛО!!!!!!

:))))))))

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Čuh na Stud B da sutra kreće akcija sa čišćenjem snega, ko hoće lake vikend pare preporučujem da dodje sutra i prekosutra ispred skupštine grada oko 8 ujutru da se prijavi da čisti sneg, prošle godine sam 3 dana čistio, 2000 dinara dnevnica za bedan rad. Da radim par dana dok ima snega, i onda odoh da te beogradske novce trošim u Rijeci :D

ocu da idem na ovo , kako se placa , i sta mi treba , licna karta ?

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...