Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

елем, брат Путар црнчи и диринчи, колико видим. данас сам ишао до Бежанијске косе и Болеча, ситуација је значајно боља него јуче. ауто-пут је очишћен у потпуности, коловоз је влажан, али нема ни снега ни леда. и на улицама је видно мање снега.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

:))))))))))

видео сам и извештај на РТСу. укључила се војска, добровољци. све је то још увек слабачко и мајушно, али ипак није потпуни фијаско.

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Zaspao sam sinoć oko 7 od umora i promrzlosti, i nadao sam se da ću i danas da se probudim da idem da lopatam, al evo sad sam tek ustao fuuuu. Doduše bar sam se lepo naspavao. A dan mi startovao tako što mi je prelila kipeća kafa, FUUUUUUUUUUUUUU

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zavrsio mec sa snegom, odneo pobedu uz pomoc careva iz Zelenila. Oni meni so ja njima rakiju. Jos naidje onaj car sa mini traktorom i ocisti dobar bez da sam mrdno lopatom :D. Ipak sam dvoriste morao sam :( i to je bilo zanimljivo. Nisam vise jak kao sto sam bio, brze se umaram i bole me prsti. Ali win-win do sledecih padavina.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

FFFFFFFFFFUUUUUUUUU

Баш су прали а ? : (

oprali sa lenorom

@

dan mi je poceo tako sto mi je prvo zaledio menjac,a onda sam lopatao ispred firme da bih se parkirao:) Enivej,i nisam se toliko puno iznervirao,nesto sam dobro raspolozen od jutros:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

е тако сам синоћ појео главицу белог лука, било сланинице, домаће, сушене, ракијица...

А ШТА МОЖЕ ЗИМА МЕНИ...

:)))))))

не осећам се на бели лукац, мора да се поништио са бактеријама које су лурковале.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Узо двеста грама сланне, испржио (онако мекано, да буде провидна, не онако да крцка) и сабио без леба уз литар коце испред компа.

what did I just read

e jaja sa slaninom za dorucak, zemo

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Kako je klinja iskusno istrolovao Mila icon_smile_big.gif

26050919809863690268110.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Palim za 3 dana preko, znam da je davno bilo govora o medjunarodnoj vozackoj dozvoli. Jel je ikako moguce izvaditi sutra/prekosutra?

Da se nadovezem, zvao sam amss i rekli su mi da se vadi isti dan i da je obavezno izvaditi zeleni karton + medj. dozvolu, ali koji ce mi zeleni karton ako ne idem svojim kolima? Napomenuo sam im da ne idem svojim kolima.

Rekli su treba treba, mada kapiram da je fora da bi uzeli kintu, ima neko iskustva?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...