Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Баш сам малопре читао ту вест и сад имам утисак да бих исповраћао желудац.

Прво ти клинци монструми, о њима је сваки коментар сувишан, а онда опис самог догађаја као да је из филма Шишање и сличних пропагандних срања.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

"Prvo gejevi.

Onda Hrvati.

Sada Goranci.

Sutra će biti Vojvođani.

Otcepljenje od ovih fašista što pre.

Ili kolektivan egzodus iz zemlje, pa nek se poubijaju međusobno.

(grbavica, 26. februar 2012 11:17)"

[roflmao] ovi komentari sa b92

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Не, уопште не мислим, него је превише очигледно колико експлоатишу тај догађај и колико их заправо боли курац за тог избоденог несретника. Љигави су јер се постављају као богзнакакви душебрижници, забринути над стањем у друштву. Милсим, капирам да не морам даље да образлажем.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

šta sam ja sanj'o, pa ovo je dobar scenario za horor film skroz, moraću da zapišem sve.

onda ću da iscimam pipa da mi kaže da li slučajno postoji takav horor, jer se ja ne sećam, i onda ću ga uzeti kao fellow scenaristu i ima da zgrnemo pare!

One glupe tinejdžerke što treba prve da zginu (ali ne pre nego što se makar jednom skinu gole) ćemo pokupiti sa klinke topica, i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Не, уопште не мислим, него је превише очигледно колико експлоатишу тај догађај и колико их заправо боли курац за тог избоденог несретника. Љигави су јер се постављају као богзнакакви душебрижници, забринути над стањем у друштву. Милсим, капирам да не морам даље да образлажем.

Pa opet, jel treba da cute?

Dogadjaj jeste takav da ne moze da se napise :"dve osobe nozem tesko ranile trecu, move along"

Kapiram ja sta hoces a kazes, ali cinjenica je da imamo male retarde koji bodu ljude po busevima zbog kese. I to je gore od medija koje dizu pompu.

Jer kako si krenuo, doci cemo do zakljucka, ma ko ga jebe glupi siptar

bottom line je da ove male govnare treba mlatiti do smrti. Juce sam ispizdeo u busu pored mene su smrdela dva 15godisnjaka i laprdala 15 minuta a sve recenice su se svele na

"debil"

"debilcina"

"razbicu ga"

"ma debil"

Bivis i bathed u jebenom fullu

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Вероватно нисам довољно јасно написао, мада сам рекао да ми се повраћа желудац и да су клинци монструми, јебига. :) Из приче не може да се закључи да ли би они њега изболи и да нису триповали да је Птарши, пошто су се покачили ни око чега, бар по овоме што из медија знамо. А дебили су свеједно пошто носе јебене ножеве и спремни су да убоду човека у врат, био Шиптар или штагод.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

u stvari pogresio sam u logici. Naglasavanje da je siptar je potpuno kontraproduktivno jer ce kod jednog dela ljudi izazvati reakciju "jebi siptara", a u krugu dvojke reakciju "ijao ijao koja netolerancija"

A poenta je da se opet bodemo zbog prekog pogleda, i pored toga sto je kzv!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

danas pizdim non stop

1. non stop gazim po psecim govnima. crkli dabogda sugavi psi i njihovi vlasnici koji ih pustaju da zasravaju ulice

2. pokusavam da igram bioshock2, ali zabada do neigrivosti. Nasao i sam resenja za podesavanja audio opcija, dx9 mode, brisanje sejvova, ali prosto ne radi. ispizdecu totalno :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

da, fora sa tim govnima jeste što je 95% pasa naviknuto da sere isključivo na travu i onda kad padne sneg potpuno se pogube i misle da mogu da seru gde oće. naravno tri smrti gazdama koji ne vode računa gde im ker sere, al samo da kažem da psi nisu krivi!

Link to comment
Share on other sites

Baš gledam jutros na putu do stanice, govna na svakih par metara, koji kurac

Za BIoshock 2 se isto žali i ovaj kolega, radi mu max 10 minuta bez krešovanja.

ja nasao u logovima da je xlive.dll uzrok. Stavio neki piratski, i sad uopste ne trazi nikakav logon, nema obavestenja da sam offline mod, prosto ko da ne postoji live servis :)

Sada radi ko zmaj, ali umesto da igra zabode, odjednom mi se HELTI spuste na nula, i ne mogu vise da se krecem, samo da se vrtim i pucam, i ne mogu dumrem. Jebem ti debilnu igru

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

da, fora sa tim govnima jeste što je 95% pasa naviknuto da sere isključivo na travu i onda kad padne sneg potpuno se pogube i misle da mogu da seru gde oće. naravno tri smrti gazdama koji ne vode računa gde im ker sere, al samo da kažem da psi nisu krivi!

a ako je na travu onda super, taman mala deca da se ugovnaju, onda je ok!

biće da ne valja krek, igore.

ne radi ni steam verzija, iste errore baca

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...