Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Za 4 i po sata odoh da čistim sneg opet, treba još kinte da se uzme, bolje da nešto radim, kad već ne pipam knjigu.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Tebe makar placaju, ovaj moj dahija ni dinar da mi da. Napadao sneg 30cm samo nocas, ludnica. Ja cistim a ljudi posred puta gde i kola, nema druge. Jedan mi se javi i cestita mi sto sam jedini koji cisti da ga je on video od kako je krenuo na posao. Jedini ludak.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Tijana Stajšić pre veze sa Popovićem... sa Vladimirom Cvetkovićem... sa političarem iz Lazarevca Vladimirom Jevtićem... sa Petrom Kapisodom... sa Draganom Marinkovićem Macom... sa novosadskim biznismenom Banetom... sa Milošem Čovićem.

ova nije gubila vreme :)

Link to comment
Share on other sites

Draganom Marinkovićem Macom

wait wat

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Zamisli dvini, debeli maca tarlaha svoje salce nad krhkom manekenkom, Opstanak jebote [:D]

Sinoć mi je bilo neobično hladno, a temperatura kao "u granicama normale" na koju sam navikao proteklih desetak dana. pogledam, "samo" -12, očekivao sam da je -20 koliko sam bio u "brrrr" fazonu.

E čudo je taj "subjektivni utisak" koliko god imao veze i sa vlažnošću vazduha i sa vetrom i šta ne sve još, ja sam preksinoć izašao na terasu na sekund da nešto bacim i ukočio se momentalno, ono utromile mi se ruke i noge i počeo sam da drhtim dok nisam ušao, sinoć izađem u istoj akciji, samo u šorcu i majci i kao lol pa nije toliko hladno -- -11

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...