Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

JKP Beograd put svim svojim moćima pokušava da očisti ulice prvog prioriteta, ali nam u tome odmaže sneg koji konstantno pada više od 12 sati. Nedostatak ljudstva je najveći problem.

Ekipe Zimske službe "Beograd puta" rade punim kapacitetom na raščišćavanju glavnih saobraćajnica.

Glavne saobraćajnice su uglavnom prohodne, ali se saobraćaj obavlja otežano i usporeno, a zbog veoma niske temperature i snega, pa i leda, i dalje ima na kolovozima.

Na beogradskim ulicama su 1.343 vozila javnog gradskog prevoza.

Putnike prevozi 150 tramvaja, 97 trolejbusa i 1.096 autobusa.

Mole se beograđani da ukoliko ne moraju, ne napuštaju svoje domove, a ako moraju neka koriste Javni gradski prevoz.

Poštovanje i strpljenje, do sledećeg javljanja.

Link to comment
Share on other sites

JKP Beograd put svim svojim moćima pokušava da očisti ulice prvog prioriteta, ali nam u tome odmaže sneg koji konstantno pada više od 12 sati. Nedostatak ljudstva je najveći problem.

Ekipe Zimske službe "Beograd puta" rade punim kapacitetom na raščišćavanju glavnih saobraćajnica.

Glavne saobraćajnice su uglavnom prohodne, ali se saobraćaj obavlja otežano i usporeno, a zbog veoma niske temperature i snega, pa i leda, i dalje ima na kolovozima.

Na beogradskim ulicama su 1.343 vozila javnog gradskog prevoza.

Putnike prevozi 150 tramvaja, 97 trolejbusa i 1.096 autobusa.

Mole se beograđani da ukoliko ne moraju, ne napuštaju svoje domove, a ako moraju neka koriste Javni gradski prevoz.

Poštovanje i strpljenje, do sledećeg javljanja.

у Брозово време ти би лепршао као застава пред Скупштином да се ово деси!!!!!!

у Милошево време би или красио дрво пред Конаком, или би добио по туру 25, зависи колико би Књаз био милостив...

у Слобино време би чистио мине по Славонији својим камионом.

самоу ово време ти јјош себе зовеш путаром и дајеш неке извештаје. видим ја кроз прозор извештај!!!!!

едит:

а ниси само ти крив! да ми је један Каганович, уфффффф, како би све профункционисало.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

па 20 на сат је и у Београду. снег није склоњен са коловоза, можда га има и целих 10 цм на коловозу, онако самлевеног. 5 возила можда успеју да пређу на зелено, семафори нису усклађени да или дају трепући жути сигнал или да се интервал прилагоди успореном кретању. тотални фејл.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

drugari sve je ok! za sada dok ne dodju rezultati krvi u cetvrtak! da ne brinete!

probudio sam se na intezivnoj, sto kablova iz mene viri, monitori i to, u nosu kiseonik i infuzija i grlo me boli. kazu da je od INTUBACIJE tokom operacije. pa kakva je to tuba bila?!?!

i da, nemojte se zajebavati sa koksaki virusom, znam forumasa koji je to imao, i par picaka je polomio jer sad ima 2m i 100+ kila!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

ne znam do cetvrtka. al imao sa drugi put za redom neku cudnu manifestaciju, ovaj put na preponama i na stomaku, hiljade litara gnoja se stvorilo pod kozom... kad imas bubuljicu pa boli kad pipnes, mos misliti sta je kad je ispod decilitar gnoja, a nema nista na kozu da barem sam istisnes.. jedini spas je secenje

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

у Брозово време ти би лепршао као застава пред Скупштином да се ово деси!!!!!!

у Милошево време би или красио дрво пред Конаком, или би добио по туру 25, зависи колико би Књаз био милостив...

у Слобино време би чистио мине по Славонији својим камионом.

самоу ово време ти јјош себе зовеш путаром и дајеш неке извештаје. видим ја кроз прозор извештај!!!!!

едит:

а ниси само ти крив! да ми је један Каганович, уфффффф, како би све профункционисало.

2enyp92.jpg

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ne znam do cetvrtka. al imao sa drugi put za redom neku cudnu manifestaciju, ovaj put na preponama i na stomaku, hiljade litara gnoja se stvorilo pod kozom... kad imas bubuljicu pa boli kad pipnes, mos misliti sta je kad je ispod decilitar gnoja, a nema nista na kozu da barem sam istisnes.. jedini spas je secenje

уфффф... сад се чека лабораторија?

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

трамваји на Славији стали. заледиле скретнице иако су их пре 20 минута чистили путари са све лет лампом и лопатама и оним шиљцима. сад покушавају скретнице да ослободе возачи уз помоћ саобраћајаца. мада не видим како ће то да успеју.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Сијетл је на крајњем северу, тамо ваљда није ни могуће очистити сметове.

zapravo Seattle ima sneg 3 dana godisnje, i onda ih jednostavno boli kurac da ulazu u opremu za ciscenje. Al dobro, ja to vise izneo kao triviju. Kapiram tvoj frust, al svi pocinjemo da zvucimo kao pokvarena ploca sa tim "drzava sranje"

disklejmer: kad kazem drzava je sranje naravno da mislim na rukovodstvo (oni sto su ti uzurpirali drzavu)

Link to comment
Share on other sites

у Брозово време ти би лепршао као застава пред Скупштином да се ово деси!!!!!!

у Милошево време би или красио дрво пред Конаком, или би добио по туру 25, зависи колико би Књаз био милостив...

у Слобино време би чистио мине по Славонији својим камионом.

самоу ово време ти јјош себе зовеш путаром и дајеш неке извештаје. видим ја кроз прозор извештај!!!!!

едит:

а ниси само ти крив! да ми је један Каганович, уфффффф, како би све профункционисало.

U vremena dotičnih nije bilo toliko automobila na ulicama glavnog grada, a postojeca ifrastruktura je ista, kao i raspolaganje vozila koja služe za čišćenje snega. Na gradskim saobraćajnicama je 118 ekipa Zimske službe Javnog komunalnog preduzeća „Beograd-put” koje rade celu noć i nisu prestajale do sada. Smene ne postoje, radi se non stop da bi građani kao što ste i Vi sami, iole normalno stigli na svoje radno mesto. Ulice prvog prioriteta su prohodne dok se na čišćenju ulica drugog prioriteta radi. Od ove sezone, u radu Zimske službe obuhvaćeno je 11 odsto više ulica drugog prioriteta.

Pozdrav do sledećeg javljanja i samo strpljenja dragi sugrađani, bez žurbe.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...