Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ко није извадио за Бусплус, а смор му да чека у реду са неком резервацијом која тамо може да се узме, може да се вози и да показује то регуларно контроли, уместо легитимације за превоз. То важи до 5.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Imam ozbiljan problem sa spavanjem kad svaki drugi dan ovako dočekam jutro iz čista mira, ne osećajući ozbiljnu potrebu da legnem u krevet.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Imam ozbiljan problem sa spavanjem kad svaki drugi dan ovako dočekam jutro iz čista mira, ne osećajući ozbiljnu potrebu da legnem u krevet.

Pre bih rekao da je problem sa ne umorom. Imao sam i ja taj "problem" sa spavanjem dok dani nisu poceli da mi budu ustajanje u 7 i obaveze do 10 uvece, da vidis kako sam u 11 kao beba spavao.

A i kontam da nemas svakodnevno ustajanje u 7-8, jer ne bi tako izdrzao.

Link to comment
Share on other sites

Pre bih rekao da je problem sa ne umorom. Imao sam i ja taj "problem" sa spavanjem dok dani nisu poceli da mi budu ustajanje u 7 i obaveze do 10 uvece, da vidis kako sam u 11 kao beba spavao.

A i kontam da nemas svakodnevno ustajanje u 7-8, jer ne bi tako izdrzao.

Da stvar bude još čudnija, upravo sam odradio jedan jutarnji trening (sklekovi, zgibovi, trbušnjaci) standarnog inteziteta i obima bez ikakvih poteškoća i osećaja slabosti, i ako bi trebalo da kolapsiram :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Studenti neradnici! Savke, ja 4 god nisam legao pre 4-5, a neretko sam docekivao jutro budan jer ne mogu ni u 5 da zaspem.

Sad kako svaki dan ustajem u 8 nema neprespavane noci, a lezem izmedju 12 i 1...

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

hi to all ppl

bek agen, vil chek on progres tumarou...

tejk ker ju koksakerz:) (al swedzen)

( [;)] )...

ladno migša, beware the revolution is coming!

Edited by Aca-

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

savke, ne slušaj ove sa iskustvima identičnim kao tvoje, ti si potpuno izolovan slučaj i medicinski fenomen!

Ne znam kako mu tacno pomaze sto neko ima slicno iskustvo kad niko nije ponudio resenje osim sto eto zna da nije jedini na svetu?

Njegov problem nije sto ne radi nista vec sto sve sto radi moze sam da organizuje kako hoce i samim tim nema potrebu da ustaje rano ujutru jer mu obaveze nisu prema nekom drugom vec prema samom sebi te mu je nebitno hoce li uciti u 9 ujutru ili u 9 uvece sto onda znaci da moze, ako mu se spava, da produzi spavanje svaki put i tako se lagano pomera odlazak u krevet sve kasnije.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Savke, ukoliko zelis da sredis spavanje, ja ti preporucujem da svaki dan ustajes recimo u 8 bez obzira kada si legao prethodno vece, recimo ako zaspis u 5 ti svakako ustani u 8 i nemoj da spavas ceo dan, do recimo 10-11 uvece. Ukoliko ti se ne sredi spavanje posle prvog takvog pokusaja, posle 3-4 dana bi svakako trebalo. Eto, meni je to pomoglo.

Link to comment
Share on other sites

savke, ja ti preporucujem da uopste ne sredjujes spavanje i zivot vec da zivis ko prasac dok mozes.

Kad bude moralo, sredice ti se za 7 dana :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

palenta sa kajmakom i fetom, omnomnom

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Evo i sad mi se ama uopšte ne spava, čak ni onu krizu standarnu nisam imao :D

Sad ću da pustim neki tešku dramu da gledam, valjda ću da zaspim.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kazu da samo siromasni ljudi imaju vremena za spavanje, tako da Savketa verovatno ceka svetla finansijska buducnost.

ih,sto si tako iskljuciv:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Neces, osnovaces jagodinski fajt klab.

Kao sto ti rekose, idi radi nesto, pa ces spavati normalno.

Ne mogu da osnujem jagodinski fajt klab, neki klinci su ga već osnovali facepalm.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...