Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Ako sam dobro skontao, kontakti su samo na sim kartici?

 

1. Ubaci sim karticu u novi telefon.

2. Eksportuje sve kontakte sa sim kartice u csv (ovo podržava android, ne moraš da se zezaš sa dodatnim aplikacijama).

3. Uloguje se na google nalog, otvori kontakte, more > import > odabere csv.

4. Od tog trenutka svaki novi kontakt koji ubaci neka bira "google" kada ga pita telefon da bi se sinhronizovalo kako treba.

 

Ako su kontakti do sada već bili na google onda nema zime!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

 nek uzme novu karticu (tipa 200 kinti je izdavanje nove), jer može da se dogodi na nova kartica neće lepo da legne u slot ako se iseče

 

Ne znam da li oni hoce da ti prekopiraju kontakte s kartice ako uzimas novu, sto mu onda pravi problem. A sto se secenja kartice tice sad kad sam bio u Grckoj sam za net uzeo njihovu 3g karticu kod operatera Wind i za Nexus 7 treba isto da bude micro, lik je opusteno uzeo standardnu karticu i isekao je na licu mesta, dakle kod njih je to secenje standardna procedura. 

 

Jao da. Stari je SG Ace Plus.

 

proveri samo da li mu je ukljucena sinhronizacija kontakata s Google nalogom, ako nije neka to uradi, kad uzme novi telefon samo se loguje s nalogom i sinhronizuje kontakte, to je ubedljivo najlaksi nacin ako su oba telefona Android (plus imas bekap kontakata na netu u slucaju gubitka ili ostecenja telefona). 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

@peja

Problem je što je ćale tvrdoglav do jaja i već je naručen telefon u Telenoru tako da je sa te strane završena stvar (izabran paket i neka pretplata).

 

Ima google akaunt ali sam prilično siguran da prilikom ubacivanja novih kontakta nije birano da ih sačuva na google acc nego na memoriju telefona/sim karticu.

 

Ovaj proces oko sinhronizacije kontakta mi je poznat tako da ne bi trebalo da bude problema

 

tnx svima

Link to comment
Share on other sites

Samo da znas da neki imaju fabricki fail, na staklu kamere posle par meseci pocnu mikropukotine da se pojavljuju i postanu mutni snimci :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

A je l ima nešto s većim ekranom u toj cenovnoj klasi, a da nije sranje?


Npr ovo?

 

http://www.winwin.rs/mobilni-i-fiksni-telefoni/mobilni-telefoni/smart-mobilni-telefoni/mobilni-telefon-gigabyte-gsmart-guru-g1-1186876.html

 

5 inča IPS, 1920x1080, a unutra je 2 GB RAM-a i quadcore, je l probao neko?

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...