Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Nije neka razlika u ceni, G2 16 GB košta dve hiljade više od N5 sa 16 GB, dok je G2 32 GB hiljadu din. jeftiniji od N5 32 GB.

 

U tom slucaju bi meni glavni razlog za odluku bila baterija od 3000mAh kod G2 naspram 2300 u kod N5 u telefonima vrlo slicnih karateristika (G2 ima nijansu veci ekran). U sustini ce i N5 izdrzati ceo dan, ali ja uvek biram vecu bateriju ako je moguce. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

kevi se raspada htc one v pa bih joj uzeo nesto u vrednosti  ~100e. imam opciju za skoro novu sony xperiu L za 100e, ali ne znam vredi li taj fon nesto? telefon uglavnom koristi za whatsup, viber, igrice i jos par gluposti pa u skladu sa time dajte i neki predlog..

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

S obzirom da se taj telefon po oglasima krece oko 150 evra, ako je u ok stanju za 100 nije los izbor, ima dual core procesor i giga rama sto bi trebalo da obezbedi da ne stuca za te neke najosnovnije stvari. Bolja bi opcija bila kad bi nasao Moto G za iste te pare, ali se i on po oglasima krece oko 150... 

 

U drugim vestima:

 

 

Microsoft gasi Asha, Series 40 i Nokia X serije

 

Sta cu sad da radim kad kevi rikne telefon? [:(]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

kevi se raspada htc one v pa bih joj uzeo nesto u vrednosti  ~100e. imam opciju za skoro novu sony xperiu L za 100e, ali ne znam vredi li taj fon nesto? telefon uglavnom koristi za whatsup, viber, igrice i jos par gluposti pa u skladu sa time dajte i neki predlog..

ja pitao isto i svi rekose da uzmem lumiu 525. I uklapa ti se u cenovni rang:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Je l' ima neko od vas iskustva sa "telefonima" vecim od 5.5"?

Nisam imao priliku da koristim neki uredjaj veci od 4.7", a dvoumim se oko ~6" telefona.

Naglasavam da nemam sake kao lopate.

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Moje iskustvo je da je to sve stvar navike, imao sam s2 koji je 4.3" i onda sam uzeo s4 koji je 5" i bilo mi je kao kooooliki ekran. I onda sam sticajem okolnosti sad koristio jedno tri meseca Note 2 koji je valjda 5.5" i bio sam na pocetku u fazonu "jebote ko ce da nosi ovoliku cigletinu", ono sramota me da pricam s njim i to. Posle tri meseca koriscenja sam se vratio na s4 i bio u fazonu "jebote pa ovo je malo". Sto se saka tice moje su mozda i malo manje od proseka, na sve se naviknes. 

 

Jedino sto ne znam sta ti je ~6" telefon, onaj Galaxy Mega?

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

U pitanju je G Pro 2. U sustini su uzeli G2, povecali ga na 5.9", dodali jos giga rama, 200mAh i slot za sd. Generalno za 20e razlike mislim da je bolja kupovina..

Jedino mi je dilema da l' je tol'ki telefon nepraktican za koriscenje, doduse onaj MiniView bi trebalo da resi te probleme sa nezgrapnoscu.

Sta mislite o tome?

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

U pitanju je G Pro 2. U sustini su uzeli G2, povecali ga na 5.9", dodali jos giga rama, 200mAh i slot za sd. Generalno za 20e razlike mislim da je bolja kupovina..

Jedino mi je dilema da l' je tol'ki telefon nepraktican za koriscenje, doduse onaj MiniView bi trebalo da resi te probleme sa nezgrapnoscu.

Sta mislite o tome?

Ja sam bio u fazonu da je taj G Pro 2 velicine kao Note, nisam znao da je jos veci. Pazi 200mAh baterije na 3000 nece napraviti neku razliku, pogotovu sto je ekran veci pa vise i trosi, gigabajt memorije ne znam koliko se jos oseti, jedino ako ti bas treba taj sd. U sustini verujem da bi se lako navikao na njega, ali ako mislis da ce ti to biti problem uzmes g2 i gg.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio u fazonu da je taj G Pro 2 velicine kao Note, nisam znao da je jos veci. Pazi 200mAh baterije na 3000 nece napraviti neku razliku, pogotovu sto je ekran veci pa vise i trosi, gigabajt memorije ne znam koliko se jos oseti, jedino ako ti bas treba taj sd. U sustini verujem da bi se lako navikao na njega, ali ako mislis da ce ti to biti problem uzmes g2 i gg.

Jeste fizicki isti, ali ima tanji okvir i na to su izvukli 0.2".. Ako zagledamo u brojke, note3 ima 74% ekrana sa prednje strane, a G Pro 2 ima 78%.

Pa znas kako, mislim da 1" nije mala razlika, za tih 20e :D

Mada, na stranu G2 ide i to sto ima mnogo vise Romova, konkretno portovane G3 Romove.. :/

Edited by Шоми илити SpC

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...