Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Uzo sam g3. Sad se malo smorio kad sam vido vase savete al ko me jebe kad nisam proverio prvo, u stvari u tom trenutku ga niste spominjali a ja nisam znao da cu uzeti pa nisam pitao a otisao sam po n5 i g2 kao sto je 1000 puta napisano, al nema u telenoru i ne znaju kad ce biti na stanju, al imao g3 kao noviji model. Imao sam galaxy s plus govance i fasciniran sam, nisam znao da ima ovako nesto:D.

A najsmesnije sto sam preachovao svima koji uzimaju nov fon u mojoj okolini da uzmu g2 ili n5 i da je sve osim toga ludost. Naravno po direktivama odavde:)

Edited by Longli
Link to comment
Share on other sites

Fon je urin apsolutno, nisam tip koji se interesuje za tehniku dok ne moram da je kupim, tako da od pre 2 godine kad sam uzeo s plus, nemam pojma kolko je to napredovalo. Vidim ja kad neko isuce neku azdaju i vidim da je moj djubre al nije to to kao kad imas u rukama i osetis kako je zapravo (no homo). Nego sto sad vidim da nije best buy al sta sad. Kida i dalje

Edited by Longli
Link to comment
Share on other sites

alcatel-onetouch-idol-2-mini-1.jpg

 

uzeh juce preko telenora, alcatel idol 2 mini.. medium range telefon, ali u odnosu na moj stari (sony xperia u) kome je ceo ekran prso od pada na beton, preporodio sam se sa ovim alcatelom. pregledan meni, brz (za sada) i ne izgleda lose uzivo. sto kaze longli, telefone gledam samo kad treba da kupim novi, a od sony-a je proslo 2 godine, tako da sam se bas iznenadio koliko je ovaj alcatel bolji po svim paramtetrima u odnosu na stari. :) nadam se da nece biti nepredvidjenih bugova i slicno, jer sam za sad zadovoljan. paket je "prenesi i surfuj xl" 2000din mesecno, telefon za 1din. 

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Fon je urin apsolutno, nisam tip koji se interesuje za tehniku dok ne moram da je kupim, tako da od pre 2 godine kad sam uzeo s plus, nemam pojma kolko je to napredovalo. Vidim ja kad neko isuce neku azdaju i vidim da je moj djubre al nije to to kao kad imas u rukama i osetis kako je zapravo (no homo). Nego sto sad vidim da nije best buy al sta sad. Kida i dalje

kupujes nov flagship ne moze da bude bestbuy nikako baj default 

 

ali ako imas para onda samo udri :) 

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Jel ima neko iskustva sa lumiom 630 dual sim?.

Nesto mi dokurcio android pa da probam taj win phone, vidim hvale ga da je dosta brz i optimizovan a i da dojajno hendluje obe kartice..

Ili u alternativi kad ga vec toliko hvalite jel neko zna gde se moze uzeti moto g na cekove (ne zna deda sinko -_-). Ali stvarno koji je to kurac da svugde gde ima moto g mora sve na kesh odma sada odma...

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Kod ovih pise da daju robu na sest rata, verovatno misle na cekove http://www.logicshop.rs/sr/mobilni-telefon/moto-g-dual-8gb/1253

 

Pozovi pa proveri. 

 

Sad bih ti coknuo čmarčič koliko si čaroban ti čarobni čoveče! (da, primaju čekove)

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je mosa, da znate da se ne upecate.. sve je kao sto pise sem sto nije dual sim.. a jos i zvao i pitao sve... kakvi debili.

Ne gine mi lumia 630 :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Ma bre zvao i sve super, pojavim se i ona u fazonu "pa nikad nismo ni imali dual sim odakle vam ta ideja???"

Debili :D

Ma i bolje tako, dokurcio mi android, da probam malo win phone kako ce se pokaze.

Edit

Elem. Uzeo sam lumiu I prvi utisak je da je windows na telefonu jebeno fantastican. Telefon je prebrz, sve radi dojajno, nisam imao previse poziva na obe kartice ali deluje da radi dual sim sjajno takodje..

Videcemo kako ce se pokaze vremenom. Toliko od ja. :)

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Ma bre zvao i sve super, pojavim se i ona u fazonu "pa nikad nismo ni imali dual sim odakle vam ta ideja???"

Tako sam ih i ja prosle godine zvao za Nexus 4, i oni kao zovi za par dana, ja zvao za par dana oni zovi za sat vremena, sad treba da stignu.Ja zvao posle sat vremena oni kazu e stigli telefoni cena ta i ta, ja reko super, doci cu za sat vremena. Dolazim za sat vremena i reko ja sam taj i taj, zvao sam, i oni u fazonu pa mi smo taj Nexus prodali, bio je samo jedan po toj ceni, kao bice za par dana nova tura ali ce biti 50e skuplji. Ja izneverovao. Od tada, ko god me pita da ide kod njih dobija kategoricno ne.

  • Upvote (+1) 1

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi, ako bi dobio toliko (a sumnjam) onda bi me zamena kostala i manje od 100e.

Moj je stariji od tvog 2 meseca i ima par ogrebotinica na ledjima koje se vide pod uglom nekim..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...