Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Ja sam imao GNex, sad imam N4 i planiram da predjem na G2/G Pro 2 sto pre mogu.. Dojadilo mi je da budem Googleovo zamorce i da mi u svakoj verziji androida nesto jebeno ne radi.

Tako da ako se dvoumis izmedju G2 i N5, G2 all the way.

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

A dobro, ali ne u tolikoj meri :D

LG ne pusta update tako cesto jebiga, sa 4.4.3 je poceo da mi ludi telefon, baterija ide do 50stepeni, i kulminacija je bila kad je ekran prestao da reaguje na dodire, 4.4.4 je to sredio, za sada, ali opet je bila agonija dok nije izasao OTA (i ne, downgrade nije pomogao, probao sam)

Kad pogledas, G2 ima znacajno vecu bateriju, i znacajno bolju kameru, ovo ostalo je isto. A od G2 mozes da napravis N5 uz pomoc softwarea, a N5 ne mozes da nabudzis hardware ;)

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

 jel mogu da ne instaliram 4.4.4?

 meni sve super radi na 4.4.2, što bih se yeyao, a vidim da se dosta ljudi žali na poslednji update

Можеш, само ће те смарати нон стоп да је инсталираш. Тј стајаће ти нотификација.

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

 jel mogu da ne instaliram 4.4.4?

 meni sve super radi na 4.4.2, što bih se yeyao, a vidim da se dosta ljudi žali na poslednji update

 

u principu možeš, al to što se mnogo ljudi žali na update je zato što su oni vokalna manjina, dok velikoj većini na nexus i sl. uređajima svaki update prođe apsolutno bez problema.

Link to comment
Share on other sites

Aj da se prisljamcim na ovaj topik. Hocu kevi da pazarim telefon, vise mi je zao da je gledam kako sa monoblok sporetima slika decu u skoli i kaci roditeljima slike na fejsbuk kada god pravi neku radionicu. Znaci, treba mi beginners level entry android uredjaj koji ima NORMALNU kameru (u prevodu najobicniju kameru danasnjice) i na koji cu moci da joj stavim fejsbuk, gmail i viber otprilike, i da joj to ne zagusi mob kao Duletu topik sa gifovima! Znajuci kevu, sto jednostavnije, to bolje (jer joj svakih deset dana cistim laptop od svih mogucih govana ovog sveta). Mislim da nije bitno da li je touch screen ili qwerty u pitanju, svakako je ocekuje period privikavanja. Any suggestions?

Nije mi bitno naravno da telefon bude nov, tako da ako neko od forumasa ima neki mob koji bi usrecio 50godisnju uciteljicu, neka sibne na PM link i cenu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

definitivno windows phone za matore ljude, interfejs je debil frendly i jako teško će pojebati nešto sa obzirom na to koliko je OS zatvoren :D

 

pročešljaj oglase, možeš da nađeš i ove malo bolje lumie po ok ceni.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ja uzeo Lumiju 520, kao drugi telefon je stvarno no brain dobar izbor, za seniore bi mogao takodje. Prosto sve je lako, brzo, jednostavno i najvaznije, radi

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...