Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

G2 mu onda dodje best buy u ovom trenutku ili?

postoji i opcija u kojoj bih kupio telefon u vipu i stavio u oglase, pa od tih para kupio neki novi na preporuku.. jedini problem je taj sto ne znam kako se krecu cene i koji su telefoni trazeni..

Za G3 iz Vipa mozes da dobijes do 450e, ali ce brzo cena da mu padne jer ih ima sve vise i vise.. Za G2 sa mreze mozes da dobijes 300e.

Ne znam koliko bi mesecno placao, u tome je stvar :/

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Well, baterija mu je stvarno velika prednost, ali nisu se svi navikli na one back buttons koji su specifični za G seriju.

Većina refleksno pokušava da ugasi telefon sa strane i slično, ali posle mesec dana u većini slučajeva (ako ne ispadne iz ruke that is) navikne se čovek.

  • Downvote (-1) 1

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

koliko je bedan ovaj VIP da je to tuzno.. obisao sam ukupno 7 prodavnica ukljucujuci usce/dc/knez i od telefona koje sam trazio (G3, N5, M8) imaju samo beli G3 (samo u knezu) i ne znaju kad ce dobijati ostale telefone..

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

meni se to nije nikada desilo ako nisam prethodno naručio preko sajta nešto.


... a čekaj, koja je to logika da te slaže preko telefona u direktnoj komunikaciji da li ima nešto u radnji i ti onda odeš i to nema? Jedno je kada kupiš indirektno preko sajta, pa ako nema pokušaju da ti uvale nešto drugo ili slično, a drugo je kad ti kažeš "jel imate XYZ u radnji, hoću da kupim?" i kažu "Ima" i ti odeš i ono nema u nadi da će ti i tako uvaliti nešto jer si im došao u radnju, zajebali te ali ti si i dalje kao skroz kul za saradnju, nhf. Što ako te neko tako zajebe, onda i neka te zajebao.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

meni se deslio 3 puta i to konkretno u sprtvisionu,winwinu i telekomu.I kontam da me nisu namerno slagali vec im seva paja da provere stanje.I sva tri puta je bilo u fazonu izvnite,sigurno je kolega nesto prevideo.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

meni se to dešavalo isključivo ako poručim preko neta, pa mi u 70% slučajeva jave da ipak nema i jednom što su mi rekli da je stiglo u radnju, ludilo, dođi uzmi sad odmah u taj i taj PC Practic. Napolju mećava, sneg do koljena i ja dođem, a ono nije uopšte onaj model koji sam ja naručio. Lik pokušao da mi proda priču kako je pogrešna slika na sajtu. Još se lik naljutio što neću da uzmem to pogrešno što su mislili da podvale :D A uvek kad sam pitao tačno da li ima to i to u radnji, na lageru da se uzme odmah, ili je bilo nema ili ima i odem i uzmem. Nisam doživeo da me neko slaže tako.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Najnormalnija pojava je da kažu da na stanju imaju telefon, i kada dodješ rade onaj klasični pilicarski fazon "nemamo taj ali imamo...." u nadi da će uspeti da obrlate nekog nesrećnika/cu koji su tehnološki retardirane veverice.

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Rikno mi je 4s... pregrejao se :D

Neke preporuke...?

U Sustini nisam za one mesecne pretplate kod operatera , nikad to nije bila dobra opcija iz prica okolo :D

I u sustini nisam vise za ios...malko sam razocaran ovime ;(

Sta je najbolje sad ? Ne toliko glomazan al opet mocan kao 4s pre 2.5 god :D

^.^

Link to comment
Share on other sites

Imas na mobilnom svetu u oglasima 1 dan stare, skinute se Lelenora sa garancijom ali nisu zakljucani(mada bi to trebalo proveriti).. To je, bar po meni, najsigurnija kupovina..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Uzeh i ja n5 pre nedelju dana iz oglasa.. Decko mi rekao da je sa telenora i da se n5 ne zakljucava na mreze (ili bar ne u telenoru), ubacio mts karticu kuci i sve je radilo bez problema (cisto da otklonim somijeve sumnje)..

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...