Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

imate tastature za android koje na različite načine rešavaju problem kucanja jednom rukom na velikom ekranu, npr:

 

xSKcIXw.jpg


izvinjavam se na upadici, možete slobodno da nastavite svoju mid tier raspravu

Link to comment
Share on other sites

imate tastature za android koje na različite načine rešavaju problem kucanja jednom rukom na velikom ekranu, npr:

 

Kul, nisam znao da Swiftkey ima sad taj feature. 

 

Кул, али ово је да рил дил 

 

Zapravo je ovo sto je Ivan stavio po meni znacajno bolje resenje, jer ti ne smanjuje ceo ekran nego samo taj deo tastature. Cak je i sam LG to "priznao", tako sto je na G3 taj sistem s tastaturom isti kao ovaj na Swiftkey-u http://www.androidcentral.com/using-one-handed-mode-lg-g3

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Zato i rekoh po meni, jer iz iskustva Notea znam da mi je samo to kucanje jednom rukom "pravilo problem", u smislu da sam se naprezao nesto. Sto u jednom momentu rece i ovaj lik u videu koji je Somi okacio - ako vam je ekran preveliki mozda je bolje da kupite telefon s manjim ekranom :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa kuckanje jeste problem, ali lupam, mozda ce mi zatrebati i da kliknem na nesto pri vrhu ekrana a to je relativno nemoguce jednom rukom.

Ma, samo kad bi mogao ja to da probam i odma bi video da l' je mnogo ili ne :D

LG nema "izlozbeni prostor" negde u gradu tipa kao sto Samsung ima u Uscu, a? :confused:

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

hteo da uzmem n5 preko vipa, ali ga nemaju na stanju a da nije izlozbeni.. na pitanje da li moze da se poruci, decko u knezu mi odgovara da ne veruje obzirom da je stariji telefon i da ima dosta novijih/boljih modela.. bas sam izgoreo, pa rekoh da priupitam rur drugare da li mogu da mi preporuce nesto umesto n5ce. neki predlog?

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Ту су ми љубазно изашли у сусрет и када сам куповао ГНекс пре 2 године.. Код њих и у Лоџик шоп никада више.

Едит : @Фата 

Ако немаш ограничен буџет Г3 или М8, реално :D

Edited by Шоми илити SpC

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

hteo da uzmem n5 preko vipa, ali ga nemaju na stanju a da nije izlozbeni.. na pitanje da li moze da se poruci, decko u knezu mi odgovara da ne veruje obzirom da je stariji telefon i da ima dosta novijih/boljih modela.. bas sam izgoreo, pa rekoh da priupitam rur drugare da li mogu da mi preporuce nesto umesto n5ce. neki predlog?

 

LG G2 - u sustini je isti telefon kao i n5 (koga isto pravi LG), samo sto ima bolju bateriju i kameru, ali nije stock android nego je LG varijanta. U Vipu ti je cirka 3.000 dinara skuplji od n5 u bilo kom paketu (edit: osim u onom gde i jedan i drugi uzimas za dinar, ali ako uzimas to onda uzmi neki One M8 ili tako nesto :)

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

LG G2 - u sustini je isti telefon kao i n5 (koga isto pravi LG), samo sto ima bolju bateriju i kameru, ali nije stock android nego je LG varijanta.

I onda uzme i ubaci mu OptimusG3 ili CloudyG3 Rom, i kameru portovanu sa G Pro 2 i dobije skoro savrsen telefon :)

  • Downvote (-1) 1

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Ja bih rekao da ne, ekran deluje prebolesno, ali videti na toj dijagonali razliku izmedju te dve rezolucije je bas sitnicarenje najstrasnije. S druge strane baterija traje znacajno krace nego kod G2, a dajes znacajno vise para. U tom smislu je bolja alternativa G2 Pro koji je veci, diskutovalo se ovde vec o njemu, ali njega nemas kod operatera. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

jel vredi uzeti LG G3? gledao sam neke reviewe po netu i nit smrdi nit mirise :)

Koliko bi te izasla razlika u odnosu na G2? Vip daje slabiju verziju G3 sa 2GB rama, a zbog overkill rezolucije iako ima "bolji" chipset po performansama nije nista drasticno bolji. S tim da je on sa 5.5" tehnicki phablet :)

Edit : preduhitrio me covek.

Edited by Шоми илити SpC

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Većina appova nije prilagođena za 2560 rezoluciju, tako da je beskorisno uzimati G3 sada osim ako nećeš da trčiš po ulici i vičeš da imaš mnogo dobru rezoluciju na fonu.

G2 Pro je zakon ali opet treba ga izbunariti kod nas :S

Mada je i G2 kickass jedino je retardirano što nema Micro SD slot...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Pa i nije ga tesko izbunariti :)
Po onim malim mobil shopovima je oko 350e, a ako gledas one stare 1 dan po mobilnom svetu idu od 310 pa navise :)

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

G2 mu onda dodje best buy u ovom trenutku ili?

 

prosle godine sam na rur preporuku uzeo samsung gnexa i bez preterivanja mogu reci da sam prezadovoljan kako me sluzi!

 

verovatno ce zavrsiti u porodici pa bih u tom slucaju uzeo zamenu za njega, u prevodu, treba mi telefon istih ili bar slicnih karakteristika. postoji i opcija u kojoj bih kupio telefon u vipu i stavio u oglase, pa od tih para kupio neki novi na preporuku.. jedini problem je taj sto ne znam kako se krecu cene i koji su telefoni trazeni..

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

U ovom trenutku G2 svakako izgleda kao best buy. Ima dosta moderan i brz procesor. Baterija mu je izvanredna (bukvalno - prvi smart phone koji samo koristio da mu traje baterija minimum 2 dana normalnog koriscenja - malo net, malo razgovor, malo muzika). Velik ekran. Jedino mu je kamera bezveze (specificno nocu). 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...