Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
1 hour ago, BoskoG said:

Koji selfie stick za Samsunga za devojčicu 12-13 godina sa Bluetooth-om 

Znači ništa ekstravagantno, teško i preskupo, jer će sigurno biti kupovan još nekoliko puta :)

Mislim da nema potrebe da se cimas sa Bluetooth stickom, daces par hiljada vise a ne sluzi nicemu osim da se ne vidi kabl. Ovo najjednostavnije resenje je sasvim ok, okidac se kaci na ulaz za slusalice koji ima svaki telefon i to sljaka sasvim ok a nije ti zao sto si dao 800 dinara kad dosadi posle 15 dana. 

Sto se hejta na selfie stick tice razumem, i moja logika je bila ista, ali prosto ne shvatate koliko je to sad prosireno medju decom. Tipa ova moja neka bratanica, sad ce 13, ono dete stvarno sto bi se reklo streber, ide na drzavna takmicenja iz matematike i fizike i mora selfie stick pa da umre. Ide unaokolo i slika selfije i bez sticka non stop i kaci na Instagram gde celo odeljenje medjusobno komentarise ko je kakav selfie napravio. Jbg, tako je... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

to je odlicno. prvi put razmisljam da predjem sa telekoma koji ima prejadne pakete. nakon sto su ojadili net u svim paketima, popizdeo sam i uzeo najjeftiniji moguci na 24 meseca koji placam 400 dinara i na to ubacim jos 3gb neta za 900 din, nova 3 sije to debelo.

edit: da li uopste postoje ikakve sanse u sorabiji da se pojavim u mtsu i kazem da hocu da raskinem ugovor jer recimo vip ima bolju ponudu i da izboksujem sebi nesto bolje, a oni vide da ja imam isti broj vec 13 godina fazon i slicno.

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ako podneseš zahtev da pređeš kod drugog operatera uredno će te zvati neko it mts-a da pita kako i šta i tu se dogovarate o uslovima. mada kapiram da može i bez tog zahteva...
međutim, budi oprezan šta ti nude, jer je drugarica htela da prenese broj iz mts-a, zvali je i ponudili 2 GB neta umesto 1 GB, ona ostala u mts-u međutim ispostavilo se da je to ona akcija dupliran net za polovinu trajanja ugovora što sam dobio i ja i još milion drugih ljudi koji su obnovili ugovor sa njima.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Vlada_ said:

to je odlicno. prvi put razmisljam da predjem sa telekoma koji ima prejadne pakete. nakon sto su ojadili net u svim paketima, popizdeo sam i uzeo najjeftiniji moguci na 24 meseca koji placam 400 dinara i na to ubacim jos 3gb neta za 900 din, nova 3 sije to debelo.

edit: da li uopste postoje ikakve sanse u sorabiji da se pojavim u mtsu i kazem da hocu da raskinem ugovor jer recimo vip ima bolju ponudu i da izboksujem sebi nesto bolje, a oni vide da ja imam isti broj vec 13 godina fazon i slicno.

postoji, moj decko je to uradio u Telenoru I dali su mu bolje uslove. isto ima br 15ak god...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...