Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Meni stigla kriptična poruka od MTS: Poštovani, limit na vašem broju je promenjen.

I to je sve. Idem da raskinem ugovor.

  • Upvote (+1) 1

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ni šta je jebeni limit.

Isteko mi ugovor, pa su me smarali da ga produžim, pa nisam hteo pošto moj gotivan paket više ne postoji.

Pa su ga verovatno sad samoinicijativno promenili.

edit: tj imao sam gig neta mesečno, što mi je otprilike taman, a sad su to iskasapili.

Edited by shw.
  • Upvote (+1) 1

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Ne ne, nisu, stigla i meni ista poruka i bio sam u wtf fazonu jer isto imam profil koji ne zelim da menjam, pa sam ih okrenuo i samo su mi objasnili da je to u fazonu kad potrosis sve sto imas u paketu, da ti je promenjen limit na 12 hiljada dinara, tj. da toliko mozes da maksimalno nabiflas racun posto su verovatno imali previse careva sto izadju iz drzave i BRM BRM KACIM FOTKE NA FEJS

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@problemi sa baterijom:
Ne mora da znaci da ako vam je baterija na telefonu jako losa, da je do nje problem.

Meni je na xperija j koji sam kupio 2012. trajala skoro po 2 dana u pocetku, i posle godinu dana dosao do toga da traje 5 sati. 

U medjuvremenu, pre 1-1,5god me je nesto zajebavao ekran, odneo ga u servis(bio pod garancijom), oni otkrili da je problem sa maticnom, i zamenili.

Nakon zamene maticne, pa sve do pre par meseci dok nisam uzeo novi fon, na njemu je baterija drzala 48+ sati lagano, uz svakodnevno koriscenje interneta, whatsapp-a, poziva, i sl. (bez igrica, uzasno je spor telefon za to :D )

Naravno, zamena maticne = nov telefon, jbg, ali poenta je da mi je ostala stara baterija, i da je sa njom telefon radio isto ako ne i bolje nego kad sam ga kupio.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom se zamena baterije svede na to da si bacio pare, ali ako već pokušavaš, naruči sa aliexpressa, to ti je najjeftinija varijanta.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Isprazni je do kraja, vidi koji je kapacitet, kojom brzinom puni punjač (ili usb port ako misliš da te punjač drka, imaš aplikaciju Ampere koja ispisuje koliko struje prima), stavi na punjenje, kad se napuni do kraja ubaci vreme punjenja u računicu i videćeš da li je baterija toliko izgubila na kapacitetu da je poz, a verovatno jeste.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ma ovi više ne znaju gde biju, ubiše ih kinezi. onaj ipad pro, pa ona glupa olovka ... da ne pominjem miša koji se puni kad ga okreneš naopačke, pa ne možeš da ga koristiš dok se puni ... totalno bez mozga.

Link to comment
Share on other sites

MTS me danas obradovao :) Porucim Sony Xperia Z5 Premium, za dva dana stigne, zovu me i kazu stigo telefon i poklon Tablet Tesla M8 :O

Uzmem sve to lepo, donesem kuci gurnem telenor karticu otkljucan telefon \o/

zanimljivo :)

Za ovaj case sam čitao pre neki dan, indikator napunjenosti je sa unutrašnje strane i vidi se samo kada telefon nije u kućištu (?!) a iako šatro iOS kontroliše aktiviranje baterije kada je potrebna dopuna, prikaz stanja baterije na iOS je uvek 100% dok se ne potroši case i ne krene da troši internu bateriju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...