Jump to content

Koji mobilni telefon


Dule_smor

Recommended Posts

Sve zavisi od nacina na koji ga koristis.. Ako je u idle-u i ne trosi mnogo, ali kada ga koristis intezivno mozes bukvalno da vidis kako vuce bateriju.. Primera radi, igram NFS Most Wanted ili Dark Knight Rises i za jedan minut u igri svuce 1% baterije.. Kada gledam filmove preko MX Player-a skine mi 1% za 2min s tim da mi je brightness na 5/15.. Non stop mi je aktivan prenos podataka, a brightness je na auto (pogresih prvo) Evo, sad dok sam ovo otkucao skinuo mi je 3% baterije, s tim da slusam i muziku Play Music-a.. Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Edited by Шоми илити SpC

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Evo vam tacne brojke, pa vi zakljucite sta da l' je to mnogo :D yry9y6y2.jpgpu2a5une.jpg I -2% dok sam ovo okacio :D Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

 

 

pozdrav,pa ovako i nije ti neka baterija,sad ne mogu da prepoznam al ti koristis stock rom onaj fabricki rom koji je dosao uz tvoj android tel?jel si probao da uradis root tela i da instaliras custom android rom ja sam se ranije prilicno petljao sa tim sa tim stvarima i mogu ti reci sa custom romom baterija je vise vise nego odlicna ne znam koliko ti sad sve ovo znaci al mogu da ti posaljem adresu jednog sajta a mozda vec i znas koji je koji ce ti poprilicno pomoci da odradis sve ovo gore navedeno ako vec i ne znas koji je aha vidim da si na custom romu zbog cirkularnog sata hm ne zasto ti je bat tako losa mozda punjac nesto?

Edited by vigorito
Link to comment
Share on other sites

pozdrav,pa ovako i nije ti neka baterija,sad ne mogu da prepoznam al ti koristis stock rom onaj fabricki rom koji je dosao uz tvoj android tel?jel si probao da uradis root tela i da instaliras custom android rom ja sam se ranije prilicno petljao sa tim sa tim stvarima i mogu ti reci sa custom romom baterija je vise vise nego odlicna ne znam koliko ti sad sve ovo znaci al mogu da ti posaljem adresu jednog sajta a mozda vec i znas koji je koji ce ti poprilicno pomoci da odradis sve ovo gore navedeno ako vec i ne znas koji je aha vidim da si na custom romu zbog cirkularnog sata hm ne zasto ti je bat tako losa mozda punjac nesto?

 

Па, нисам те баш најбоље разумео с обзиром да је све једна велика реченица, али покушаћу да ти одговорим на делове које разумем :)

Да, у питању је STOCK android 4.2.2, распитивао сам се по xda developers-у и капирам да немам неку потребу да га пребацујем на custom rom. Једино што бих добио тиме је мање загревање апарата, али то ми и није баш толико пресудно, откуд знам. Главни разлог што остајем на овој варијанти је 2 године гаранције које имам, и не видим неку потребу због које бих је прекидао тиме (да, знам да могу после опет да вратим ако се нешто сјебе, али једноставно нећу да се цимам око тога). Уосталом, људи и беже на custom rom-ове да би убрзали телефоне који су оптерећени Sense-ом или TouchWiz-ом, са друге стране, ја на Stock Androidu немам проблема са брзином, поготову са овим хардвером :)

Не знам баш шта ти је то "циркуларни сат", тј наслућујем на шта мислиш. Ова иконица у левом углу је нотификација коју оставља Battery Widget Reborne, није у питању никакав сат :)

Поздрав :)

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

ne ne mi se ne razumemo,u xda forum svetu a da se ne lazemo nema foruma i zajednice bolje od njih,znacenje stock rom je: svaki telefon koji ima android software fabricki ne pipnut je stock rom.a ja znam na sta ti mislis to za nexusa to je originalna android verzia od strane googla. i taj rom je stock rom koji je originalno dosao sa  telefonom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...