Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ajmo na gobline 27og u kst! o/

26og nube. Videcu, 28og idem na more, pa ne znam kako da kombinujem 2 odlaska za bg i nazad u 3 dana jer treba da se pakujem. ;/

Zvuci poznato. Ili pricaju o tome kako ce da vare ili kako je bilo do jaja kad su varili. Ako se pomene radjenje bilo cega, neko ce da doda 'i naravno buksne'. Ogadili su mi travu za ceo zivot.

Taj neki rad, s tim shto sam tu istu prichu vec gledao pre 2 godine dok sam ziveo sa jednim takvim pacijentom. Tachno vidim kojim putem su krenuli i trulo mi veoma...

.

Link to comment
Share on other sites

сад да те бака чује...

:)

Haha, sreća moja što nisu tu. Ova što je bila u banji 'ladno opet zapalila u banju (ovoga puta Vrnjačku) a ova druga se tek vraća danas-sutra.

I nije bilo penzije izgleda, pošto nije bilo puno ljudi. Doduše, jedna je na šalter donela tipa 20 računa od 4-5 različitih osoba, i onda plaćala jednu po jednu "grupu" računa, smorila je, a neka druga baba je došla u poštu da šalterušu pita kakav joj je to račun od poreske uprave stigao.

Link to comment
Share on other sites

e da se nadovezem, juce sam imao test of faith and mind

Kasnim na posao, vruce i stanem na bezaniji kod cigana da sipam na eku. Prazna pumpa, jedan toci, izglancana plava buba, ja.

Ovaj sto toci gotov.

Staje plava buba.

izlazi dedica (garant zastavnik u penziji njusim ih na km), kosuljica, kaki bermude, smb carapice, sandale. Osmeh sirok i stoji pored.

Posle 5 minuta izlazim i pitam a sto ne sipa?

"nigde ja sine ne zurim, cekam ovog momka da mi sipa da se ne isprljam"

Zvizdukao je siroko se osmehivao, pevusio. Da skratim 25 minuta sam cekao da natocim gorivo.

I nisam imao para da dam onom detetu sto cisti stakla, i naglasio sam joj to, i pljusnula mi je prljavom cetkom po sajbni.

Primenjivao sam neke tehinke disanja i opustanja da ne bih ubio dedu.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

u dont say?

Fetso udri ljude kad zasluze , smanjuje sansu da dobijes srcani udar !!1

ma cuj deku da udarim, nema sanse

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

mozes li mi reci zasto vadis kostice ? ja sam ispekao vec 4 kazana i nigde nisam vadio kostice...

Zato shto je rakija bolja kada se izvade koshtice.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...