Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Брате, рибе на кеца изваљују шта је ''кмиј'', трипово сам да је неизваљиво без предзнања!

Ja sam svakoj morao da objasnjavam. :/

In other news, stigla maja:

G9lYV.jpg

KvJUC.jpg

Edited by Sinistral
Link to comment
Share on other sites

Mali update za proshlonedeljnu situaciju dzeparenja na Adi. Javili su se neki ljudi, nashli su dokumenta moje devojke i zvali su je da dodje da ih pokupi. Dzeparoshi su verovatno bacili negde sa strane, kad su uzeli kesh, kao i obicno.

Vera u ljudski rod +1?

Kao klinac sam nasao novcarku sa dokumentima, saznao tekefon, vratio bakuti. u gajbi me je umesto cokolade docekala murija jer me je baba nabedila da sam joj pokrao pare.

pre par godina nadjem novcarku sa 500 jura, vratim, lik pobegne, ni hvala (mozda sam ovde nekoc pisao o tome)

tako da bih sad vratio samo kad proverim fb profil ako je zensko i to dobro

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Које је срање Бир фест постао. Био сам на сваком кад се одржавао на Каламегдану, а тек јуче први пут откако је пресељен. Превелики простор, превише људи и некако ми је лош трип. Људи ил су превише хипи или претерано измрштени, неки љигав осећај, баш везвезе. Музику малтене не чујеш, осим ако ниси баш код бине.

Најгора ствар пред сам одлазак, седимо ми онако на земљи у кругу, отприлике пола су биле рибе, значи и ми смо били ко хипици, без икаквог инцидента, све нормално. Другар одлази да пиша, ал тетура се онако пијан и у повратку само одједном натрчава обезбеђење и креће да се бије с неким ликовима, мој другар пролазио туда и крену и на њега, да га цимају нешто. Ја прилазим као, људи, шта вам је, момак уопште није био ту, видите да не може да стоји и одвлачим га, притом и ти људи који су правили срање лепо кажу да ми нисмо са њима и да везе немамо са том причом и онда неки накурчени мајмун из обезбеђења креће нешто да ми се уноси у фацу видно пијан и каже ми нешто у фазону да ме је запазио као да цело вече ја правим глупости. Покушавам све време мирно да му објасним да то нисам ја, још се ту окупиле и ове девојке са којима смо седели и потврђују да буквално цело вече блејимо заједно, ал лик запео као пени нешто, а ови га раздвајају да ме не бије. :)) И онда долази полиција, пита шта се дешава, ми лепо кажемо, они као, у реду је, само се померите и све је ок, онда прилазе том лику из обезбеђења, он им наприча нешто, пандури крећу нешто да вилене, и као истерују нас напоље, ал оно буквално гурали су чак и рибе, ортака један баш одвалио пендреком по леђима.

Капирам да бисмо у некој нормалној држави могли да их тужимо да их усеремо од одштете, овако само могу да плачем на РУРу.

И да, мислим да сам видео Ћелу, ил бар неког лика што личи на њега, овај је имао неки жућкасто-крем карирани шорц ил тако нешто, и ваљда бела мајца, ако се добро сећам. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Sinoc je realno bilo sranje, posle Dubioze sam mogao komotno da zapalim. Kerber su dosli da slusaju matorci ili zeldiji koji ne znaju nista bolje. Problejao sam dobrih sat vremena ispred treceg ulaza i video tog jednog klinca sto je uboden u rame. Previjali ga tu odmah dok su panduri razgledali situaciju, da bi onda jedan krenuo da besno rasteruje sve koji su sedeli tu...

Sinoc je realno bilo sranje, posle Dubioze sam mogao komotno da zapalim. Kerber su dosli da slusaju matorci ili zeldiji koji ne znaju nista bolje. Problejao sam dobrih sat vremena ispred treceg ulaza i video tog jednog klinca sto je uboden u rame. Previjali ga tu odmah dok su panduri razgledali situaciju, da bi onda jedan krenuo da besno rasteruje sve koji su sedeli tu...

.

Link to comment
Share on other sites

pa trebo si se javis popijemo pivo (jos si imao ribe xexeee)

elem , pederske su sutke mnogo , tacnije nisu sutke nego gurke , kad padne neko dizu ga itd :(

napokon sklanjam umetnicku frizuru , idem da olindram glavu !!1

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

čitam i vesti sa bir festa i vaše postove, i nekako ne uspevaju da proizvedu reakciju. čudno mi je da neko 2011. otkriva da je birfest vašarsko govno sa gomilom debila.

sinistral, do jaja je majica :)

Koji je k ženama da dodaju (pričaju) sa bivšim devojkama sadašnjih dečaka? Brate šta ja imam da pričam? Da joj delim savete, šta on voli, a šta ne voli? Mislimmmmmm! :fp: :smajlikojiudaraglavomoziddoiznemoglosti: Hihihoho, da nećemo možda da budemo i drugarice?! [b)]

pa sve su iste

Link to comment
Share on other sites

kolko gotivim ovakva situacija kad se desi , dosli su pre mesec dana kod babe , prve komsinice (koja me ,,gotivila" ), 2 unuka (mojih godina),i kao trazili mi da im dam vajerles da imaju da posalju mail kuci itd.. ja im dam naravno i oni blago meni 24/7 na u2b , uploaduju stvari i drkaju konstantno..Ja ih sretnem , opomenem ih 2 puta da ne iskoriscavaju na taj nacin , da mogu da bleje na fejsbuku ali nek ne gledaju klipove i ne downloaduju filmove jer jelte ovo nije kanada i nije internet od 100 megabajta nego smrdljivih 1,5 i dok oni to rade da ja ne mogu nista sa internetom ne mogu da igram igrice itd.I oni meni pa kao ne gledamo klipove , samo slusamo muziku preko youtuba ( ?!?!?!?!?) ali kao prestace.Ja kao ajde da ne budem seljak iskuliram citave 2 nedelje , ali kako se nije smanjivalo ja odlucim pre nedelju dana da promenim sifru.Pre 5 dana krece ta komsinica da mi se mrsti i da kulira kad joj kazem dobro vece :D . Kad evo ti dolazi pre pola sata mladji , i kao braaatee moliim te daj treba mi da pricam sa mojima preko skajpa pa da posaljem mail profesoru pa ovo pa ono , i ja ga gledam i mrstim se i kao ne znam videcu dal da ti dam, jebiga 2 puta sam te opomenuo ti si i dalje radio isto i on ode , na sta moji pocinju da me napusavaju najstrasnije u fazonu picko jedna oni su tu mesec dana ti ne mozes da se strpis da ne igras kompjuter mesec dana uuuu smrade aaaa , dolazi i ta komsinica i ona krece da me napusava , ja u cudu dajem im pasword i evo rejdzujem u prazno i razmisljam kako uvek ja ispadnem negativac u ovakvim situacijama i sta mi je u buducnosti ciniti :(

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

brate bokser si otkini ih od zivota

ili ok trazi im 66 posto para

ili ako tvoji placaju net onda jebi ga

mislim ffs jebene komsije retardi

ili fakin lol ostavi imsifru ali ukljuci mac filtering ahaha jebi prcaj

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...