Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

uvek me oraspolozi ova slika :D

63373_10150089095800031_502165030_7239222_3256031_n.jpg

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Опет се догађају чудне ствари. о.О Враћам се кући, седим у 24 поред прозора, (иначе, на тој линији су само минибусеви и комбији). Само у једном тренутку нешто пуца, и звук пуцања стакла и осетио сам како ми је нешто очешало врх косе. Шок пар секунди и онда извалимо да је неко из супротног правца гађао бус. На сву срећу била је у питању стаклена чаша и то прилично танка и замало ме је промашила, хвала Богу. Ал то се догодило код скупштине, значи у самом центру града. Возач је зауставио возило, сви путници изашли, размишљали смо се да ли да зовемо полицију, али као не знамо шта да кажемо. Нити смо могли да видимо из којих је кола бачено, а и док смо ми дошли себи, ко зна докле су они већ стигли, тако да смо на крају искулирали. Донекле би ми било разумљиво да то буде занимљиво неким клинцима, ал овако сам стварно без речи. :|

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

čitam i vesti sa bir festa i vaše postove, i nekako ne uspevaju da proizvedu reakciju. čudno mi je da neko 2011. otkriva da je birfest vašarsko govno sa gomilom debila.

[Anti-pulen shield]Word.[/Anti-pulen shield]

Inače devojka mi je spremila u 2 ujutru četiri sendviča i donela sok + nešto slatko za posle! Ženim je?

Edited by Mr.Minus
  • Downvote (-1) 2

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Drugari, jedno lako open office calc pitanje, stao mi je mozak, mislim da sam znao to u excelu, ali mi ovde nešto ne ide.

Recimo da mi je u ćelijama A1 do A10 cena proizvoda u valuti, a da mi je u polju B1 kurs valute.

Hocu da preračunam cenu proizvoda u dinare tako što cu u polju A1 napisati formulu =A1*B1 i uraditi c/p na ćelije od A2-A10. Calc automatski menja formulu u poljima A2-A10 na A2, A3, A4, A5, međutim, u pejstovanoj formuli pomera i polje množioca, pa mi A2 množi sa B2, A3 sa B3, itd.

Ono što mi je treba je da u formuli nekako vežem polje sa kojim se množi, a ne mogu da setim kako x(

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...