Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Nesto sam citao davno jos, fazon koga cesto drma alergija, ima prepolovljenu sansu za rak bilo cega!

Нисам скапирао, да добије рак или да не добије?

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

drugarica pre 2 nedelje gledala Hari Potera 6D, sa svim tim efektima. Jedino sad ako je slagala. :D

@mendzi uvek :*

Jebem li ga stvarno ne znam, znaci ja sam rezervisao ta sedista i sve to, otisao tamo da podignem kartu i pitao te sto rade tu za 6d i onda mi rekli to sto sam napisao sada, kao, nece jos biti takvih projekcija

Koliko ja znam trebao bi da bude oznacena projekcija kao 6d inace...

Link to comment
Share on other sites

imao sma pristup svemu (casna rec nisma gledo poruke )

sad razmisljam , kad smo spamovali na fejsbuku ostavio si link koji je vodio na rur,mora preko njega da sam dobio

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Mozda je alergija + bolest. Ja nikada nisam bio alergican ni na shta i onda u 27 godine pocne da mi curi nos i da kijam u avgustu i nikako da prestane. Odem kod lekara, kad ono alergija...

taj fazon i kod mene, samo u 25-oj :(

avgust je najkritičniji, treba tempirati odmor tada ako je ikako moguće. i to je još jedan razlog da se ne ide u hrvatsku i crnu goru na more, i one su u zoni ambrozije.

Ovo je vrlo teska kombinacija cini mi se, posto je alergija sama po sebi preterivanje sa odbranom na nesto sto ne predstavlja nikakvu opasnost po organizam. Tesko da ces da se razbolis sa viskom belih krvnih zrnaca i kompanijom!

Nesto sam citao davno jos, fazon koga cesto drma alergija, ima prepolovljenu sansu za rak bilo cega!

house_1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ortak: Oćeš na piva neka večeras u Milan? [osnovna škola u kraju]

Ja: Ne mogu brate, spava mi se, a i mislio sam da učim malo večeras.

Ortak: Ide i Derpina sa nama coolface-1.png

Ja: Vidimo se tamo u 10 :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

:(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jebem li ga stvarno ne znam, znaci ja sam rezervisao ta sedista i sve to, otisao tamo da podignem kartu i pitao te sto rade tu za 6d i onda mi rekli to sto sam napisao sada, kao, nece jos biti takvih projekcija

Koliko ja znam trebao bi da bude oznacena projekcija kao 6d inace...

mmmda, bio si u pravu, drugarica je slagala.

Ovaj mi rece da su za 2 godine imali samo jedan 6D film, i to neki potpuno levi.

Ipak, Hari je odlican, nisam zazalio! :)

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...