Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

2 hours ago, Udo Tvrdic said:

Ne znam sto kenj po Grcima. Vrhunski je servis od strane osoblja. Beskonacno ih je, svi se smeju i ugadjaju. Jedina prava zamerka do sada (osim pravila, jel), je sto cekam po 20-30 min hranu. Sve ostalo je za 10.

To je Daki tako ako si u all inclusive hotelu. Naime, u poslednje vreme u Grckoj je osoblje uglavnom uvezeno iz nekih azijskih zemalja koliko sam ja video.
Ukoliko jedes po restoranima tamo uglavnom su jako bezobrazni tipa narucis jednu vrstu ribe on pokusa da ti uvali drugu i onda kad se zalis u fazonu je " jaooo kuvara cu da otpustim" ili ako su bas stoka onda te zajebavaju kao da nisu razumeli sta hoces. Podvaljuju onako pun gas gde stignu.

Naravno nije to tako svuda ali u 90% lokala gde sam bio jeste na zalost. Mozda sam i ja samo imao losu srecu jbg...

Link to comment
Share on other sites

Jel ideš sopstvenim prevozom ili ti treba i prevoz? Ako si sopstvenim prevozom ja uvek preko bookinga ili nekog sličnog sajta rezervišem tipa par dana unapred koliko tačno hoću, jer mi se baš dešava da ne mogu da isplaniram dovoljno unapred da bih išao preko agencije. Plus ponekad ispadne i jeftinije tako :)

Samo ne znam koliko je komplikovano ako treba da organizujes prevoz koji nije sopstveni auto, prosto nisam nikad tako išao ali znam ljude koji jesu pa će se valjda javiti ovde :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ljudi, resio da ovog leta sa par ortaka sednem u kola i bez konkretnog plana obidjem crnu goru, uglavnom boku i herceg novi, a plan je i da obidjemo neka kul mesta na putu tamo i nazad. je l' ima neko neki dobar tip?

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

aj kao ovde, topic je srodan - nisam imao pojma da su ovo poceli da rade?

Quote

 

Dear guests, 

Your current flight itinerary is eligible for an upgrade to our Business Class. Discover the many special services and all the benefits for an efficient journey in complete comfort. 

Make your best offer to get upgraded in Business Class. 

Welcome to Plusgrade! Here's how Plusgrade works:
1.Name your price to upgrade one or more legs of your flight, then click Continue.
2.You can modify or cancel your offer(s) up until 72 hours prior to the scheduled time of departure (of each flight). 
3.Winning bids will be selected between 48-72 hours before departure.
4.We'll notify you via email if your request for an upgrade has been approved.
5.If your offer is accepted, you'll be billed for your offers amount. If not, you pay nothing and keep the seat you have.
6.Once your offer has been accepted, it is non refundable.
7.All passengers on the booking are included in the offer, priced per passenger below.
8.Please note: Amounts offered are separate from and additional to your original purchased flight ticket

 


 

Link to comment
Share on other sites

Neke kompanije jesu vec odavno krenule sa tim, mada ti iznosi bidovanja dostizu neke neverovatne sume... Kada sam isao na medeni mesec, stiglo mi isto od SwissAira, i bio je fazon da je najmanji iznos koji mozemo da bidujemo 400chf, po osobi. Jeste da to ispadne manje od cene biznis klase, ali opet je mnogo.

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, sttevann said:

Neke kompanije jesu vec odavno krenule sa tim, mada ti iznosi bidovanja dostizu neke neverovatne sume... Kada sam isao na medeni mesec, stiglo mi isto od SwissAira, i bio je fazon da je najmanji iznos koji mozemo da bidujemo 400chf, po osobi. Jeste da to ispadne manje od cene biznis klase, ali opet je mnogo.

Ovde je najmanji bid 45e a najviše možeš da biduješ 170 (to je limit koji su oni postavili). Pošto je let do Rima iz BGD kapiram da nije tolika navala na bidovanje, pa bi verovatno i tih 45e prošlo - ali pošto je let samo 1:30h, nije baš neka isplativost. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...