Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

u subotu oko 19h me u sekundi zabole kompletan vrat, uzasan bol dok bilo da gutam hranu ili vodu. i boja glasa mi se primenila. sad je malo bolje ali dok pricam kao da mi je zacepljen nos a nije. normalno disem i s tim nemam problema. bol se malo smanjio ali zvucim kao klovn. sad mi je neki osecaj kao da mi se nesto zaglavilo ispod jabucice i da imam slajm medjutim nemam sta da izbacim. ne znam koji je ovo djavo. dule pomazi :D

Link to comment
Share on other sites

u subotu oko 19h me u sekundi zabole kompletan vrat, uzasan bol dok bilo da gutam hranu ili vodu. i boja glasa mi se primenila. sad je malo bolje ali dok pricam kao da mi je zacepljen nos a nije. normalno disem i s tim nemam problema. bol se malo smanjio ali zvucim kao klovn. sad mi je neki osecaj kao da mi se nesto zaglavilo ispod jabucice i da imam slajm medjutim nemam sta da izbacim. ne znam koji je ovo djavo. dule pomazi :D

 

kapiram da ti je do sada vec bolje, mozda je bilo neko zapaljenje zdrela/grkljana

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

doktore, i dalje me zeza malo rame i neki tu mišići, na neke specifične pokrete, u 99% slučajeva je ok, ali taj 1% baš ume da me zaboli. Recimo kada uzmem šipku sa dve ruke i držim je iznad glave i onda spustim do iza glave, e pa u tom položaju.

 

bio sam na terapiji onoj koja naravno ničemu ne služi, pa me zanima da li bi to možda moglo da se reši nekim masiranjem, masažom, istezanjem i tako nečim.

Rekao bih da je neka blaga okoštalost tj. kalcifikacija ili kako se već zove, ali sad više ne znam šta još da probam - terapije očigledno ne rade posao, vežbe možda, ali vežbam već dugo neke lagane za to vežbe, možda da me neko dobro izmasira? :)

Link to comment
Share on other sites

a jel si snimio bese ti to rame, sta kaze doca na rentgenu...masaza ne moze da skodi posto nije neko akutno stanje/povreda

 

edit, igore, zasto si takav trol:)

 

Pa jesam kad mi se prošli put dogodilo praktično isto i tada ništa nisu našli. Sad nisam (što ne mora da znači da bi opet bilo isto) ali ovaj doktor je rekao da ne treba, koji me je pregledao. Ali sad već smara jer traje više meseci, od maja čak ja mislim - jeste da je intenzitet bola manji i pokret veći i sve, ali mnogo nešto to sporo ide.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ok je taj jomelop ali za ožiljke od opekotina i slično, kao i za neke starije ožiljke, ali ako je svež ožiljak (recimo posle operacije), moja preporuka je ovo:

 

contractubex_packshot_en.jpg

Koristio sam i jomelop, jedno vreme i kombinaciju ova dva, ali bolji mi je contractubex jer nema smaranja sa utrljavanjem i tako to :)

Link to comment
Share on other sites

Ali ne treba mi za novi oziljak vec za nesto stariji, oko dve godine. Probacu sa ovim Jemelopom pa cu videti, hvala u svakom slucaju na svetima. :)

 

+1 za jomelop, imam opekotinu na levoj ruci koja je išla do mišića, površine 15 sa 5 santima, neko vreme je koža bila kao hrastova kora, sada se od jomelopa slabo izvaljuje, jedino je utrljavanje smaranje...

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

vitjo verovatno te je samo pukla promaja ili imas zapaljenje facijalisa pa te boli polovina glave...pij bedoxin i nesto za bolove tipa panadol extra/dexomen/naproxen pa ako ne prolazi kod lekara...ne verujem da je neka migrena/nesto ozbiljnije tu bolovi traju duze i praceni su mucninom/fotofobijom itd...ali u svakom slucaju proveri i pritisak pa kod doce ako se nastavi

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...