Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

Pa lecim se privatno kad moram. Nemo se ljutis, vama je uzasno, vec sam kacio slike iz dz nbgd, ali dal vi, dal sns, dal marsovci, ja sa 39.5 ne mogu da cekam 7h ili zakazem za 15 dana

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

 

samo u srbiji!

 

elem, ne kazem ja da nase zdravstvo nije sranje i da vecina lekara nisu losi i da ih bole kurac za pacijenta, ali kad neko ko se stvarno trudi i radi kao konj od tih pacijenata moze da cuje samo psovke i pljuvacinu na svoj racun onda ce i njega na kraju boleti kurac...kakav narod takva vlast i zdravstvo, jbga...o uslovima rada i ne pricam, dobro je i ovako koliko nemamo nista

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aj prestani da me prozivas na svaki post pocinjes da me smaras. Ako imas neki problem sa mnom, slobodno kazi. Ja imam losa iskistva za sebe, za dete ok i to sam napisao. Nemoj na meni da se izdrkavas, nemas razlog

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Dule, jedna krvna slika bude gotova za manje od pola sata.

Po difoltu se daje antibiotik? Šta ako je virusna infekcija? I kakvo je to lečenje ako nemaš uvid u stanje pre terapije? Nema svrhe raditi dijagnostiku ni posle terapije, jer nema s čim da uporediš.

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Ovaj novi sistem je horor. Ili me zakazu za 3 dana, a ja do tad ili sam ozdravio ili se raspao ili da dodjem bez zakazivanja ako je hitno i onda da cekam sve penzose koji zakazuju za svaki dan da slucajno ne izvise ako zatreba ... i to se obicno zavrsi tako sto cekam po dva sata sto se skoro uvek poklopi sa zavrsavanjem smene i prestankom "zakazanih" pregleda.

 

I onda dodje stija i kaze da je impresioniran nivoom klinickog centra ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Na vakcinaciji je bila tema o sladjani, moj citat je bio tek neki po redu, ali ti nije smetalo da me iskenjas. Super sto sam debil koji pise o bionima ozbiljno. Al ok je, kapiram da sam sam kriv na kraju krajeva

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa da ne moras da placas obavezno zdravstveno mogao bi da uplacujes u neki privatni fond i da za te sitne stvari ides kod nekoga ko te nece jebati, a za krupnije da platis klinickom ili vma ili gdegod ... to je igor ciljao, a ne da nece nikome da placa, vec da mu se ne placa usluga koju dobija u domu zdravlja.


Ako to uopste moze da se nazove usluga ...


Meni oni sluze kao birokratija da dobijem uput za specijalistu.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ne, napisao si post da sam JA to napisao. Jel tesko napisati "llol zajebao sam se, citirao si sladjanu" umesto nastavka prozivanja? I da, voleo bih opciju da ne placam obavezno zdravstveno, jer poslednja dva puta nisam dosao na red, a bio sam baš bolestan i platio privatno. I krenuo sam da placam priv.zdr.osiguranje jer nemam uslugu u javnoj ustanovi. I po čemu je to razlog da se od 10 napuš postova nakačiš na moj?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa tog specijalistu isto plaćaš ti preko doprinosa. A u privatnom sistemu nema kliničkog centra ni vma, gde možeš da završiš ozbiljne stvari za nepostojeći keš. Meni je naš zdravstveni sistem civilizacijsko dostignuće, koji treba popraviti i uliti još para, a ne ugasiti jer je Igor sa ozbiljnim problemom morao da se bori sa babama koje uglavnom nemaju pametnija posla

 

Pa sistem gde dom zdravlja sluzi da penzosi bleje, a da ja ne dobijam nista ne funkcionise i onda lepo kad bi moglo ne bih placao zdravstveno osiguranje jer deo toga ide i njima vec bi placao direktno po potrebi ili kroz ugovor ovim ustanovama koje imaju smisla.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ja ne pricam o elitistickom stavu vec o tome da te ili mozda MALO vece pare koje vec dajes na zdravstveno drzavi koja od toga placa domove zdravlja koji sluze kao domovi za starce dajes u neki fond i da zapravo dobijes neku uslugu na tom dom zdravlja nivou.

 

Meni recimo ide na k sto je dz svaki put kad odem pun penzosa i sto se pare rasipaju na takve gluposti, a onaj klinicki nije okrecen milion godina jer ne mogu da odvoje za tako nesto jer im tipa fali gaza ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Brate igore, oni naplaćuju te dodatne usluge i od priv. osiguranja, ali da li ti misliš da se oni od toga izdržavaju? Srsly?

Ja opet kažem, ukini obavezne doprinose i nema više kliničkog i vma, a usluge tih lekara u privatnoj praksi ćemo plaćati 10x skuplje

Ok u pravu si. Ali ja i dalje osećam gorčinu jer pored obaveznog, moram da plaćam i privatno da bih dobio osnovnu uslugu. Mislim ne moram, ali onda jebiga ne smem vise od jednom god da se razbolim malo jače. Dva odlaska kod priv. su mi skuplja od priv osig. na godisnhem nivou

I ja ne krivim lekare, ja se njima divim.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa nismo to rekli, izvini. Vec sam ovde postovao kako je uzas sto maltretiraju lekare da 1 ili dva rade smenu i da deca cekaju po 2 sata. Njima kapa dole

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...