Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Sjebao sam koleno, apparently još davno pošto ne mogu da se setim kad je ovo počelo ali dešava se sledeće, kad treba da zadržim polučučanj desno koleno "sevne" i klecne taman kao da me neko ubo. Slično se dešava kad ga opteretim postrance, pivotiram etc. Mislio sam da je do toga što sam svinja ali ni sa 15 kila manje ne prestaje, samo je problem izraženiji što sam manje trom [:D]

 

Trčanje npr ne pravi nikakav problem, do 5 kilometara u ok patikama ne osetim ga, ne boli u mirovanju posle a ni inače, ako nije opterećeno ne mogu da ubodem taj "ugao" pod kojim seva (ležeći ili sedeći).

 

Dakle, koji su seljački lekovi i jel to nešto što može da se sredi bez da ulazim u tamni vilajet srpskog zdravstva ?

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

11500, kada sam ja gledao, pre 2-3 godine :c

 

Hvala stankec, izlečen sam!  [:D]

 

Dakle da nisam prijavljen na puni iznos plate imao bih da svakog meseca odvojim za pregled čega god. A ja godišnje potrošim 25 minuta vremena nekom stažisti da mi napiše recept za antibiotike koje svejedno na kraju kupim. Kuda idu moji novci ? :tf:

  • Upvote (+1) 2

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

help!

 

ubija me grlo poslednjih 2 dana, kada gutam osecam uzasan bol

popio sam caja za ceo zivot i sisao neka razna sranja

popio sam danas jedan brufen i malo mi je bolje od njega

what next?

 

odem u dom zdravlja i posto nisam bio dugo, kaze mi sestra da mi je doktor preminuo,,, i ja ok, sta sad? ona kao pa lik koji otvara kartone trenutno je na bolovanju, a ne moze nijedan drugi doktor da te primi posto su svi zakazani i vec ih ceka 10ak bez da ima zakazano.... i ja kao pa kad moze neko da me primi? ona pa javi se u ponedeljak

hteo sam da je oteram u tri lepe, ali nisam imao snage

 

i to sve babe i dede cekaju za recepte, nema jedan bolestan u redu

Link to comment
Share on other sites

Zar nema lekar koji prima hitne slučajeve? Ili su te procenili da ti nije ništa. Sećam se da dz Žarkovo ima tu praksu.

Meni liči na anginu. Septolete imaju privremeno dejstvo analgezije i anestezije, ali ne rešavaju problem. Potrebno je da te pregleda orl lekar ili opšte prakse. U krajnjem slučaju, vidi ko dežura (urgentni, dragiša, zvezdara..).

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

help!

 

ubija me grlo poslednjih 2 dana, kada gutam osecam uzasan bol

popio sam caja za ceo zivot i sisao neka razna sranja

popio sam danas jedan brufen i malo mi je bolje od njega

what next?

 

odem u dom zdravlja i posto nisam bio dugo, kaze mi sestra da mi je doktor preminuo,,, i ja ok, sta sad? ona kao pa lik koji otvara kartone trenutno je na bolovanju, a ne moze nijedan drugi doktor da te primi posto su svi zakazani i vec ih ceka 10ak bez da ima zakazano.... i ja kao pa kad moze neko da me primi? ona pa javi se u ponedeljak

hteo sam da je oteram u tri lepe, ali nisam imao snage

 

i to sve babe i dede cekaju za recepte, nema jedan bolestan u redu

Svaki slučaj je naravno za sebe ali ja kada sam imao problem da me grlo konstantno boli i ne pušta ispostavilo se da su bakterije pa mi je dala neki antibiotik. Doduše, 2 dana je isuviše kratak period za takav zaključak (ja sam otišao recimo posle 5 dana istog stanja). Dva dana možda i nisu bakterije, rokaj žalfiju, rtanjski i bokvicu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...