Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

: )
@Barcas
Sve znam, ja sam nazalost uklopio zdrav zivot/drasticna promjena u ishrani sa trcanjem/ostavljanjem cigara i sve to dok sam cekao 2 mjeseca da odradim neke testove i za ta dva mjeseca ne pamtim da sam spavao normalno 2 dana od stresa a da ne pricam o dnevnom lebdenju bez da znam gdje sam krenuo i odakle sam dosao
Kad sam saznao da je sve u redu prestalo je 50% onih simptoma i bolova ali opet i ovih 50% jebe :)

Link to comment
Share on other sites

pridruzite se barcasu i meni na #rurhelp #wewillmakeittrough #alltogethernow #svejetouvasojglavi

:D

^ nisam video da li si pominjao da imas temperaturu, ni da li si imao proliv pored mucnice, ali ako ti traje vec duze vreme, sa takvim bolovima u ocima i misicima,  trebalo bi da pogledas i ovo. nemoj se voditi logikom da je na nervnoj bazi, prvo isiptaj sve sto mozes i iscimaj tog doktora da se malo udubi u problem. jebala ih infuzija :)

 

http://www.simptomi.rs/index.php/bolesti/22-infektivne-bolesti/1736-trihineloza-trihinela-spiralis

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

General practitioners have one of the lower-stress jobs on this list, and in most states pay on the low-end for malpractice insurance.
Average pay: $180,850

180k za čitanje toplomera i "morate da unosite dosta tečnosti". Dream job. Jedino te lomi što imaju alko testove na poslu!

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Izaslo mi neko sranje na tabanu, fazon 2mm x 2mm. Prvo sam mislio da je trn, ali kopao sam iglom i najverovatnije nije (nit sam isao bos nit sam osetio ubod). Potkozno je i ne vidi se, a na dodir je ko fazon zrno peska ispod koze il tako nesto, jako malo. Boli i tera me da hodam ko retard da bih izbegao tu stranu, pa me interesuje jel ima neka narodna mudrost za resavanje? Ovako je vec skoro 3 nedelje, mislio sam proci ce samo, ali izgleda nema nista od toga

 

ovo je mesto:

tirdS8q.png

 

E da, sestra kaze da je kurje oko, mada mi ne deluje da je tako.

 

wat do?

Link to comment
Share on other sites

Izaslo mi neko sranje na tabanu, fazon 2mm x 2mm. Prvo sam mislio da je trn, ali kopao sam iglom i najverovatnije nije (nit sam isao bos nit sam osetio ubod). Potkozno je i ne vidi se, a na dodir je ko fazon zrno peska ispod koze il tako nesto, jako malo. Boli i tera me da hodam ko retard da bih izbegao tu stranu, pa me interesuje jel ima neka narodna mudrost za resavanje? Ovako je vec skoro 3 nedelje, mislio sam proci ce samo, ali izgleda nema nista od toga

 

ovo je mesto:

tirdS8q.png

 

E da, sestra kaze da je kurje oko, mada mi ne deluje da je tako.

 

wat do?

odeš kod čika džordža da ti to spale

http://www.kvb.org.rs/

ne treba uput tamo

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Uuu jee, ljudi pod hitno u neko zelenilo zuriti u grm.

Anksioznost, lupanje srca i disanje u papirnu kesu razumem. Ali kocenje vilice, ne zadrzavanje hrane i problemi sa vidom su nivo iznad. Zvuci bleh ali joga je zapravo dobra stvar. Deo sa opustanjem, disanjem i vezbama za kicmu vraca u zive. Znam zato sto sam poslednji homo na kompu na evolucionom meme. 

I uvek iskuliram sta doktor misli da ne treba *i prihvatim sta treba*

sem kad se uplasis pa si previse paranoican. Doktori misle kako preterujes i ako se nista ne pokaze na testovima, kao da simptoma nema. Plus cuju bar 20 ljudi dnevno i njihove samo / dijagnoze i simptome.  Ako se nesto ponavlja neko vreme, treba ispitati o cemu se radi. Nema veze taj momenat da je sve u glavi. Razbolis se od stvari koje su ti u glavi. Sta mislite odakle fizicki simptomi stresa? 

 

Alergija se testira nekim bockanjem u prste, gde se u telo unose alergeni i reakcija koze na alergene ukazuje na netoleranciju na odredjeni alergen. Preporucujem Kiliju da odradi ovo, da bi znao da se svake sledece godine spremi za ambroziju. Bude gadno. 

Moze biti i hemija na kori nekog sezonskog voca. 

 

Uglavnom da, pojedi ovaj koren (prota zna).

Link to comment
Share on other sites

meni se od lekova za alergiju najbolje pokazao xyzal.

 

 

je l' je do toga sto mi se bas spava ili je jos neko imao problema sa kapiranjem dobrog dela posta iznad? :)

 

nije do toga što ti se baš spava, ja sam odustao posle prvog reda

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...