Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

resio sam da batalim cigare posle 7 godina medjutim ubi me vrtoglavica, vrlo je jaka, kao da imam teg od 2 tone na glavi. ceo dan kad ustanem moram da sacekam par sekundi i imam osecaj da cu se onesvestiti. ponekad me i stegne u grudima. jel ovo normalno? :)

Edited by Moralni Pigmej

~~

Link to comment
Share on other sites

hey you guys. Da li moze neko malo vise da mi kaze o dobrovoljnom davanju krvi, tj interesuje me gde sve moze da se donira. Da li moram da cekam da ovi iz  Instituta za transfuziju krvi dodju u moj grad ili mogu da se odvucem do bolnice i doniram njima ?

Link to comment
Share on other sites

hey you guys. Da li moze neko malo vise da mi kaze o dobrovoljnom davanju krvi, tj interesuje me gde sve moze da se donira. Da li moram da cekam da ovi iz  Instituta za transfuziju krvi dodju u moj grad ili mogu da se odvucem do bolnice i doniram njima ?

 

u beogradu imaš na tri mesta uvek mogućnost da daš krv, a u drugim gradovima izgleda ne: http://www.nbti.org.rs/cms/view.php?id=115

verovatno je najbolje da nazoveš lokalnu bolnicu i pitaš njih

Link to comment
Share on other sites

hm, nije bas za ovaj topic, al' bolje ovde nego u pricajte

 

elem, da li je moguce da mi vec od dvodnevne brade pojacano izlaze bubuljice? imao sam problema sa licem (nista spektakularno) par meseci, ocistio sam lice nekih 80%, medjutim, cim se ne obrijem 2-3 dana cini mi se da se pogorsa situacija, a nisam siguran da li je bas povezano ili tripujem

 

edit: a da, umivam se sapunom za lice ujutru i uvece, tako da mi je nerealna situacija.

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Koji moj je ovo sto mi se desava: u potpuno random trenucima srce samo uspori ritam i posle 4-5-6 sekundi prvih par "otkucaja" su uzasno jaki, kao da ce grudi da eksplodiraju a onda nastavi normalno ?

 

ne znam ko'ko imaš godina, ali ako si mlađi, znam da je nidža zbog istog problema išao kod lekara i rekli su da je to "normalno" za mlade ljude ... no naravno, nemoj sad da te to spreči da ne odeš kod lekara.

Link to comment
Share on other sites

Nisam ja to imao. Meni se dešavalo da imam ekstra poluotkucaj, ili sam bar to tako doživljavao. Ovo sa jakim otkucajima i opisom kao da će grudi da eksplodiraju nije baš zgodno, posjet lekaru svakako :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Koji moj je ovo sto mi se desava: u potpuno random trenucima srce samo uspori ritam i posle 4-5-6 sekundi prvih par "otkucaja" su uzasno jaki, kao da ce grudi da eksplodiraju a onda nastavi normalno ?

Jel koristis droge neke? Jesi li anksiozan?

Ja sam imao odredjene psihosomatske tegobe i otisao sam kod kardiologa i za nekih ~10k zavrsio ultrazvuk srca, ekg i stress test. Ja sam i bio za to da nosim holter ali oba kardiologa su bili u fazonu wtf lol lice, samo prestani da tripujes.

 

I dan danas nekad imam tih problema, ali su me uveravali da je to zbog moje psihe i osluskivanja tela. Lagano to sve prestaje ali i dalje ti nije svejedno. Tipa ponekad se isparanoisem pa merim puls, pa pokusavam da izvalim jel pravilno lupa itd xD.

 

Uglavnom, proveri se, ako jeste nesto poceces da resavas problem a ako nije, bices mirne glave.

Edited by Longli
Link to comment
Share on other sites

Nisam ja to imao. Meni se dešavalo da imam ekstra poluotkucaj, ili sam bar to tako doživljavao. Ovo sa jakim otkucajima i opisom kao da će grudi da eksplodiraju nije baš zgodno, posjet lekaru svakako :)

 

onda je možda dovla, ne sećam se više, davno je bilo!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...