Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@laki

imao sam njihov sto za komp, koji se slomio pod tezinom CRT 17" monitora =D

(kupljeno ~2005, monitor je ostao citav)

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/240613/Opljackan-transport-novca-lopovi-zapalili-dva-audija

ja oko 1 video u ustanickoj kod specijalnog suda dva pikapa veritasa (isto sekjuriti neki), verovatno obijena bleje na sred ulice. panduri rade uvidjaj, staklo po ulici a nema znakova sudara. odma sam pomislio da ih je neko presreo i opljacko.

opaka organizacija.

lol jebote pa to je to sto sam ja video. ucinilo mi se da je veritas ali je ocigledno Sekuritas. i to sam ja prosao tuda tacno u 13 pljacka je bila u 12,50

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Evo mene na Zlatiboru, samo da se javim kajmak & pršuta odredu :))

I ono što sam zaključio sada kada sam dolazio, ovo je prvi put posle sigurno 20 godina da sam došao na Zlatibor kada je zapravo zima i kada ima snega. Obično sam tu u proleće - rano leto, kada je fino vreme i sunce i sve. Ono, zaleđeno jezero, to nikad video nisam. Pre tih 20 godina ga još nisu ni bili napravili :)

@ nar - može i to, nar nisam jeo sto godina :)

@ pljačka - ja sam danas išao kolima i video onaj Volvo kamion koji ide pod pratnjom, pa videh naslov oko pljačke, pomislih - to je to, kad ono nije. Takođe, mislim da ne postoji Veritas kao služba obezbeđenja, to je valjda onaj fond za traženje nestalih itd.

Link to comment
Share on other sites

koji lol, desi mi se tako jednom u godinu dana da cujem neku prelol pesmu u basu ili tako nesto i da se naprzim zesce i onda guglam prisecajuci se teksta ili bilo cega i onda pustam na repeat. a najjace je sto su to po pravilu neke gej plaza more jednokratne pesmice koje zapravo veze nemaju sa mojim muzickim senzibilitetom. al periodicno ne mogu da promasim, cujem na stotine takvih i jedna mi bude omg:)

eto, danasnja je deja vu od izvesne inne:)

prosla, ako se ne varam, je bila ona lucky you asle bjorn feat ovo feat ono

pre toga se ne secam, ali bili su tu mika relax, take it tom novy feat lima, love don't let me go i favorit koji mi i dalje drzi top mesto na listi posle toliko godina - lee cabrera feat alex cartana - shake it (radio edit) [:D] za koju sam video spot skoro i odlucio sam da slusam bez spota posto mi spot kvari ultimativnu jebacnost pesme:)

mislim, klasican trip, ali mi je interesantno sto nije tipa jednom u deset godina, a nije ni ono, da skupim deset godisnje, nego uvek ovako:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

i ja se tako naprzim na neku tako lalala pesmicu, stavim na repeat i razmisljam o letu, moru i tako, zabalavim i onda se vratim u martovskih -15 i 4 meseca pakla koji slede

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

mene smara internet sto zapravo sve te dojajne pesme gurnem u youtube repeat i onda ih slusam dok ne umrem i posle 6 meseci pokusavam da se setim kako se zove ta neka pesma:)))tek skoro sam otkrio favorites dugme na youtubeu,a izgoreo sam najstrasnije kad sam pre neki dan usao unutra,ono fazon pola stvari pobrisano:/

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

meni se desi da imam neku pesmu u glavi bas dugo, znam neki deo lirika ili ritam kako ide, ali ne mogu stalno da se setim, nego mi eto tako dodje u glavu i onda pevusim neko vreme ali nema sanse da se setim icega sto bi mi pomoglo da izguglam. danas bas prolazim pored kafica i cujem pesmu koja mi se vrati po glavi vec pola godine, zapisem deo koji sam cuo u fon i pronadjem je na jutubu i skontam da mi se u stvari ne dopada. :D

eurythmics - here comes the rain je pesma. a pre mi se to desilo sa love and pride.

Edited by prota_
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...