Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kroz par meseci eto ponude jeftinih tojota :))

Toliko sam umoran, da mislim da ću uskoro da idem da spavam. Vozio sam danas do bgd-a, čim sam video koliko me je mailova sačekalo nije mi bilo dobro, onda jurnjava po gužvi koja je danas bila nešto veća, verovatno svi požurili kući da uživaju u lepom vremenu, i tako.

Link to comment
Share on other sites

krecem da fapujem . cujem u hodniku kevu kako prica sa caletom -> panic mod, posto su vrata zakljucana samo jednom. prelecem do kreveta da uzmem trenerku oblacim je i vracam se u stolicu za 5 sec ukupno. poker face, how you doin

nije lako :tf:

podsecas me na ortaka koji kad je pijan se skida skroz kad hoce da pisa :D ali koji je tvoj izgovor :D zasto skidas trenerku :D kad mozes da je spustis samo malo :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

prvi sledeci metal koncert u srbiji ce biti za mesec ipo a zadnji je bio u januaru recimo i to "slabije poznatih" bendova

jedino sto se u medjuvremenu desava su manje svirke po klubovima ... a ovih dana koliko vidim posotje samo neki rok/alternativni bendovi koji tako nesto izvode tako da su verovatno blejali samo ili organizovano isli na zrtvovanje zivotinja koje su im prve pale pod ruku !

Link to comment
Share on other sites

au shit...još mi se ne javlja Sanja... mora da je u nekom skloništu :((

elem...otvorena sezona bleje na Palasu, nisam prisustvovala... nešto mi nije bilo do toga ... igrala sam karte u nekom kafiću :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

ti si beše bucko?

Recimo. Gabariti 190cm/110kg ...

Fatass :(

Btw, bivša koleginica sa posla mi živi u Tokiju, od prvog potresa su napustili stan, i evo već dva dana ne mogu uopšte da se vrate na gajbu, spavaju na ulici.

Kaže da su potresi bili na svakih 10 minuta.

Link to comment
Share on other sites

planirao ja da odem na plazu poslednjih nekoliko nedelja na havajima... toliko o tome

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

sasio sam tri bavarske kifle i jogurt kravicu i sad mogu na spavanje

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

hhohohoho hihihihi hehehehe

Danas ceo dan sam u jurnjau, ocemo sutra neki megablejkas? Mozemo zvati i zmajevu djevu

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Dobar dan, dobri ljudi!

Ja se vratio sinoc sa puta, i odmah kod ortaka na rodjendan, razbio sam se kao prase.

Berlin je preeeeedobar grad, stvarno ima i sta da se vidi, i da se obidje, a i ima gde da se izadje. Mnogo dobri klubovi, odlicna mesta, sjajna muzika.

Amsterdam je prica za sebe, nesto sto zaista treba doziveti i osetiti.

Sad me ovde cekaju razna sranja, bukvalno sve sto sam imao da zavrsim pre puta, ostavio sam za povratak. :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...